ویسی بر سر دوراهی بوشهر و اهواز، استقلال و شاهین او را می خواهند

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، به گفته عبدالله ویسی، دو عضو شورای شهر بوشهر در امور داخلی شاهین مداخله نموده اند و سرمربی شاهین همین دخالت ها را یکی از دلایل استعفای خود اعلام نموده است.

ویسی بر سر دوراهی بوشهر و اهواز، استقلال و شاهین او را می خواهند

اما ندا عبدالله زاده عضو شورای شهر بوشهر در گفت وگو با خبرنگاران مدعی است چنین موضوعی صحت ندارد و ویسی پس از بازگشت به بوشهر باید شفاف سازی کند و نام آن دو نفر اعضای شورای شهر را به مردم و رسانه ها بگوید.

ویسی ادعا دارد قصد داشته شاهین را بومی ببندد تا جوان های خوب استان بوشهر در آن رشد نمایند ولی عده ای اجازه این کار را به او ندادند.

در مقابل، ندا عبدالله زاده معتقد است لیستی را عبدالله ویسی به سرپرست و مدیر عامل داده و در حال حاضر مسئولین باشگاه در حال رایزنی با آنها هستند.

عضو شورای شهر بوشهر که حامیان ویسی او را به مخالفت با سرمربی شاهین بوشهر متهم می نمایند درباره این لیست به خبرنگار خبرنگاران گفت: حدود 60 درصد این لیست جذب تیم شده اند و در حال تمرین با شاهین هستند و چند بازیکن خارجی مانند کولیبالی مورد نظر ایشان بودند که مبلغ حدود دو میلیارد تومان پیشنهاد داشتند و با توجه به بودجه مشخص شده شاهین قادر به خرید این بازیکنان نیست و بحث دیگر پیرامون یک بازیکن پا به سن گذاشته است که جایگاهی در بین طرفداران شاهین ندارد.

به گفته عضو شورای شهر بوشهر، رضایتمندی طرفداران شاهین و ورزش دوستان در اولویت است و تاکنون 5 میلیارد تومان بودجه برای شاهین تصویب شده است و یک متمم بودجه ای پنج میلیاردی تا قبل از سال ارائه خواهیم داد تا بودجه باشگاه به 10 میلیارد تومان برسد و در کل یک بودجه 20 میلیاردی برای این تیم کنار گذاشته می گردد تا در طول فصل شاهین به مشکل بر نخورد و بودجه ای که عبدالله ویسی خواستار آن بوده بین 17 تا 20 میلیارد تومان است.

عبدالله زاده اختلاف نظر بین ویسی و باشگاه در خصوص مدیر رسانه ای را هم اینگونه تشریح کرد: از بین چند گزینه مدیر رسانه ای باشگاه انتخاب شده است و اگر اعتقاد ویسی این بوده که خود ایشان باید مدیر رسانه ای را انتخاب می کردند من در جریان نیستم.

این در حالی است که در بوشهر شایعه شده ویسی با تیم تازه سقوط نموده استقلال خوزستان به توافق رسیده و همین توافق او را از ادامه همکاری با شاهین منصرف نموده است.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3751

به "ویسی بر سر دوراهی بوشهر و اهواز، استقلال و شاهین او را می خواهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی بر سر دوراهی بوشهر و اهواز، استقلال و شاهین او را می خواهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید