پخش فصل جدید دکتر سلام بعد از نوروز

به گزارش راه ساری، تهیه کننده دکتر سلام از پخش سری جدید این برنامه از 17 فروردین ماه، همراه با تغییراتی در ساختار و محتوای این برنامه اطلاع داد.

پخش فصل جدید دکتر سلام بعد از نوروز

مهرداد دشت بزرگی درباره تغییرات برنامه دکتر سلام برای سال آینده به خبرنگاران گفت: این روندی که دکتر سلام تا به امروز داشته است به صورت پرسش و پاسخی بوده و به مسائل و مسائل پزشکی مردم پرداخته است اما ما در سال آینده با رصد کردن پیامک های مردم، شکل برنامه در اجرا را تغییر دادیم؛ یعنی در کنار پیامک ها و تماس های تلفنی به زشت و زیبایی پزشکی می پردازیم.

او ادامه داد: با رصد کردن اطلاعات مردم که با ما در تماس هستند و ویدئو می فرستند، از برخی پزشکان که الگو هستند تقدیر می کنیم و کسانی هم که در این راستا قصور می نمایند و مردم شکایت دارند، می خواهیم جوابگو باشند که چرا این رخ داده است.

این تهیه نماینده افزود: همچنین به مسائل فضای مجازی می پردازیم زیرا باورهای اشتباه پزشکی در این فضا زیاد است و منبع درستی ندارند؛ بنابراین رصد می کنیم و از کارشناسان و پزشکان خود می خواهیم که نظر بدهند. همچنین به شکایت های مردمی هم به وسیله سامانه خودمان پاسخ می دهیم.

دشت بزرگی با اشاره به آیتم های مختلف این برنامه اظهار کرد: همچنین آیتم دمنوش کده را داریم که به دمنوش های فصلی می پردازیم که چگونه آماده و مصرف می شوند. سبد سلامتی هم درباره تغذیه مردم به روی آنتن می رود که به همین دلیل یک پزشک تغذیه به عنوان مجری کارشناس در برنامه حضور دارد و درباره غذا، میوه ها، فست فودها و … بحث می نماید.

او بیان نمود: بخش گیاهان شفابخش به گیاهانی که در کشورمان رشد می نمایند، می پردازد و انواع طب ها، اطلاعات قید شده و نوع فرآوری آن ها را به مردم نشان می دهد. همچنین کارخانه هایی که در این راستا فعالیت می نمایند را معرفی می کنیم که مورد حمایت مالی و معنوی مردم قرار بگیرد. ضمناً ما در این برنامه به بیماری هایی که به صورت اپیدمی در فصل های مختلف وجود دارد می پردازیم و هر هفته هم بر اساس تقویم جهانی پزشکی یک موضوع داریم.

دشت بزرگی گفت: محور ما در این برنامه معرفی پزشکانی که قصور کردند نیست بلکه به خدمات درمانی که بیمارستان ها ارائه می دهند، می پردازیم. همچنین از مسؤولان بهداشت کشور در برنامه دعوت می کنیم که هر پنجشنبه در برنامه حضور پیدا نمایند تا بحث چالشی داشته باشیم.

این تهیه نماینده درباره نحوه دعوت از کارشناسان و پزشکان در برنامه دکتر سلام بیان نمود: از شورای سلامت صداوسیما برای دعوت از پزشکان استعلام می گیریم و این پزشکان بعد از تأیید این نهاد و وزارت بهداشت در برنامه حاضر می شوند.

او بیان نمود: برای سال آینده تغییر دکور خواهیم داشت و بخش اخبار رسانه ای که در آن به خبرهای پزشکی می پردازیم، اضافه خواهد شد.

دشت بزرگی بیان نمود: ما به دنبال افزایش زمان برنامه هستیم اما برنامه ما در سری جدید هم ساعت 13:30 به روی آنتن می رود.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1852

به "پخش فصل جدید دکتر سلام بعد از نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش فصل جدید دکتر سلام بعد از نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید