پسکوف: برای دفاع از روسیه، هر کاری می کنیم

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین در پاسخ به سوالی مبنی بر آمادگی روسیه برای آتش گشودن به روی نیروهای ناتو در صورت انجام اقدامات تحریک آمیز گفت: بیایید از صحبت کردن درباره چنین سناریوهایی پرهیز کنیم. خدایی نکرده، حرف هایمان گاهی اوقات حقیقت پیدا می نمایند. بنابراین فکر کردن یا صحبت کردن درباره این موضوعات هم کار اشتباهی است.

پسکوف: برای دفاع از روسیه، هر کاری می کنیم

پسکوف در ادامه اضافه نمود: اما همه ما روس ها می دانیم که رئیس جمهورمان (ولادیمیر پوتین) همواره آماده است تا هرآنچه را که برای دفاع از کشور ضروری است انجام دهد.

وی با اشاره به اقدام ناوشکن انگلیسی مبنی بر ورود به آب های کریمه، گفت که دولت روسیه به انگیزه های پشت پرده دولت لندن واقف است. پسکوف در این باره اضافه نمود: این یک اقدام تحریک آمیز، عامدانه و از پیش طراحی شده بود.

این در حالی است که روز گذشته، همزمان با شروع رزمایش اوکراین، آمریکا و ناتو در دریای سیاه، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در نهادهای بین المللی مستقر در وین، درباره عبور از خطوط قرمز مسکو هشدار داد.

دوم تیر ماه امسال یک فروند رزمناو روسی به سوی ناو انگلیسی دیفندر در دریای سیاه تیراندازی کرد. مسکو تأکید کرد که این ناو وارد آب های سرزمینی روسیه شده بود.

این در حالیست که یک فروند جنگنده متعلق به نیروی هوایی انگلیس هم روز دوشنبه بر فراز گروهی از کشتی های روسی که در حال اجرا رزمایشی در دریای مدیترانه بودند، پرواز کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14231

به "پسکوف: برای دفاع از روسیه، هر کاری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسکوف: برای دفاع از روسیه، هر کاری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید