پورموسوی: در تورنمنت روسیه هدف ما نتیجه نیست

به گزارش راه ساری، تیم ها با نفرات اصلی شان به این تورنمنت آمده اند

سیروس پورموسوی سرمربی تیم جوانان با استقبال از حضور در تورنمنت روسیه و تجربه اندوزی بازیکنانش در این رقابتها گفت: وجود حضور در چنین تورنمنتی که با حضور تیم های مطرح و قدرتمند فوتبال دنیا برگزار می گردد بسیار ارزشمند است و باید از چنین تجربه بین المللی ارزشمندی به خوبی استفاده کنیم.

پورموسوی: در تورنمنت روسیه هدف ما نتیجه نیست

او در مورد شناخت اعضای کادر فنی از حریفان ایران در این رقابت ها گفت:گروه بندی مسابقات تغییر نموده و بر اساس گروه بندی جدید ما با تیم های روسیه B ، ارمنستان و آرژانتین دیدار می کنیم. شناخت آنچنانی از این حریفان نداریم و تنها می دانیم که تیم های اصلی این کشورها با نفرات کامل این رده سنی در مسابقات حاضر می شوند که مساله مهمی است. این تورنمنت همه ساله در سطح بسیار بالایی برگزار می گردد و به واقع چنین تورنمنت معتبری تجربه خیلی خوب و فرصت بزرگی برای جوانان ما خواهد بود.

پورموسوی همچنین در مورد هدف تیم جوانان در تورنمنت روسیه گفت:هدف اول کسب تجربه لازم و البته آزمودن سطح آمادگی نفرات که برای برنامه ریزی های آینده ما می تواند بسیار مفید باشد. باید بدانیم در چه مرحله ای قرار داریم و برای آینده چگونه برنامه ریزی کنیم. اولویت آخر برای ما نتیجه است که البته کوشش می کنیم نتایج شایسته ای کسب کنیم اما قطعا هدف اصلی در این مسابقات نتیجه نخواهد بود.

3-220

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3103

به "پورموسوی: در تورنمنت روسیه هدف ما نتیجه نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: در تورنمنت روسیه هدف ما نتیجه نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید