کاوه: با برنامه ای که خادم برای لیگ جهانی پیش بینی نموده بود، مسابقات خوبی برگزار می شد، هنوز قراردادهای جدیدمان را ثبت ننموده ایم

به گزارش راه ساری، محسن کاوه، سرمربی تیم کشتی بیمه رازی گفت: هنوز نمی دانیم چه تیم های خارجی در لیگ جهانی حاضر می شوند، اما با برنامه ای که رسول خادم پیش بینی نموده بود، مسابقات خوبی را می دیدیم.

کاوه: با برنامه ای که خادم برای لیگ جهانی پیش بینی نموده بود، مسابقات خوبی برگزار می شد، هنوز قراردادهای جدیدمان را ثبت ننموده ایم

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد وضعیت این تیم برای شرکت در مسابقات لیگ باشگاه های دنیا گفت: قرار است تیم را تقویت کنیم اما هنوز قرارداد جدیدی نبسته ایم و تا قرارداد ثبت نشود نمی توانیم در مورد نفرات جدید صحبت کنیم. باید فدراسیون کشتی زمان ثبت قراردادها را اعلام کند.

وی ادامه داد: در این مدت بچه ها را زیر نظر داشتیم، اغلب نفرات از قبل با ما تمرین می کردند، از امروز (شنبه) نیز دور جدید تمرینات مان در مجموعه شهید مجد پیگیری خواهد شد.

سرمربی بیمه رازی در مورد کیفیت مسابقات توضیح داد: باید ببینیم چه تیم هایی در مسابقات شرکت می نمایند، فعلا که قرار است دو تیم ایرانی باشند و چند تیم خارجی اما هنوز اسم تیم ها را نمی دانیم. من فکر می کنم با آن برنامه ای که از قبل چیده شده بود شاهد لیگ دنیای باکیفیتی بودیم، برنامه ای که رسول خادم پیش بینی نموده بود، حالا نمی دانم سرپرست فدراسیون چه تدبیری برای این رقابت ها دارد.

به گزارش خبرنگاران، مسابقات کشتی آزاد باشگاه های دنیا روزهای 22 و 23 ماه جاری با شرکت بیمه رازی بابل و ستارگان ساری تیم های اول و دوم لیگ برتر و همچنین چند تیم خارجی برگزار خواهد شد.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 864

به "کاوه: با برنامه ای که خادم برای لیگ جهانی پیش بینی نموده بود، مسابقات خوبی برگزار می شد، هنوز قراردادهای جدیدمان را ثبت ننموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: با برنامه ای که خادم برای لیگ جهانی پیش بینی نموده بود، مسابقات خوبی برگزار می شد، هنوز قراردادهای جدیدمان را ثبت ننموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید