گل محمدی: مسئولیت باخت با من است؛ از طرفداران عذرخواهی می کنم

به گزارش راه ساری، سرمربی پرسپولیس می گوید در هر فصل نو مسائل نوی به پرسپولیس اضافه می گردد.

گل محمدی: مسئولیت باخت با من است؛ از طرفداران عذرخواهی می کنم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس بعد از شکست سه بر صفر این تیم مقابل الهلال عربستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری اظهار کرد: از نتیجه حاصل شده خیلی ناراحت هستیم. قبل از صحبت درباره مباحث فنی، از طرفداران بابت این نتیجه عذرخواهی می کنیم. مسئولیت این بازی و نتیجه برعهده من است. اینجا از همه آن ها عذرخواهی می کنم. مقابل یک تیم فوق العاده بازی کردیم و گل هایی که خوردیم در زمانی بود که توپ در اختیار خودمان بود و نتوانستیم از فشار تیم حریف خارج شویم. این تیم وقتی از تیم مقابل توپ می گیرد، خیلی خطرناک است. این را به بازیکنان گوشزد نموده بودم. مقابل یک تیم خوب و شایسته بازی داشتیم. کار خیلی سخت بود که در مقابل تماشاگران و در زمین این تیم بازی کردیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: ضمن اینکه مسائل خیلی زیادی داریم که باید حل می شد. نمی خواهم اینجا درباره مسائل حرف بزنم. واقعا از نتیجه ای که به دست آمد ناراحت هستیم. می توانستیم وقتی که یک بر صفر عقب بودیم، گل تساوی را بزنیم. از تک موقعیت ها هم خوب استفاده نکردیم و در تصمیم گیری آخر مشکل داشتیم.

وی در واکنش به اینکه چرا تعویض هایش برای هجومی شدن پرسپولیس جواب نداد و همچنان تیمش در حالت دفاعی قرار داشت، گفت: تعویض های ما در فاز هجومی بود و سعی کردیم بازی را از حریف بگیریم. فکر می کنم که حریف تیم قدرتمندی در دفاع تیمی بود. این اجازه و فضا را برای پاس کاری و قطع توپ پیدا نکردیم. عملکرد ما در نیمه دوم با توجه به مسائلی که بود، می توانست بهتر باشد. در هر صورت تعویض های ما هم در فاز هجومی بود اما نتوانستیم از فضایی که باید به دست می آوردیم و تحت فشار حریف پاس می دادیم و موقعیت خلق می کردیم، پیروز باشیم. ضمن اینکه حریف قدرتمند بود و در انتقال به حمله قوی بودند. الهلال از نظر فوتبالی حریف قدرتمندی بود و انجام این کارها برای ما سخت بود.

او در واکنش به اینکه تیمش سال جاری نتوانست به فینال صعود کند و آیا تیم های عربستانی قوی تر شده اند، گفت: ما تغییرات زیادی به نسبت پارسال داشتیم. در هر فصل جدیدی، مسائل جدیدی به ما اضافه می شد. نمی خواهم زیاد درباره این مباحث صحبت کنم. شرایطی که تیم ما همواره قبل و بعد از آسیا دارد، عجیب و غریب و غیر قابل باور است و اگر شرح دهم، شاید شما هم باور نکنید.

گل محمدی در انتها گفت: تیم های عربی با توجه به هزینه های خوب در بحث جذب بازیکنان خارجی و ستاره ها از تیم های ایرانی جلوتر هستند. از آن طرف شرایطی برای تیم ما در ایران به وجود آمد که نتوانستیم ستاره و بازیکن خارجی بگیریم. این مباحث برای ما اذیت کننده است. نمی خواهم توجیه کنم اما از لحاظ رقابتی و امکاناتی شرایط بین تیم ما و تیم های دیگر نابرابر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14372

به "گل محمدی: مسئولیت باخت با من است؛ از طرفداران عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: مسئولیت باخت با من است؛ از طرفداران عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید