ادعای جنجالی روزنامه دولت درباره رقم پرداختی سپاهان به دانشگر

به گزارش راه ساری، خبرنگاران: بازار جابجایی فوتبال ایران هر روز داغ تر می شود. اگرچه پرسپولیس خیلی زود وارد بازار شده و بسیاری از ستاره ها را جذب کرده، ولی با ورود رسمی دو باشگاه مدعی دیگر، یعنی استقلال و سپاهان به جابجایی، این بازار رونق بیشتری گرفته است.

ادعای جنجالی روزنامه دولت درباره رقم پرداختی سپاهان به دانشگر

به گزارش خبرنگاران، رونق فقط به معنای تعدد جابجایی ها نیست، چون به قرار پولی که برای جذب ستاره ها پرداخت می شود هم افزایش وحشتناکی دارد. تا یکی دو روز پیش، شایعه غافلگیرکننده پیوستن سعید صادقی با پرسپولیس با رقم تقریبی 20 میلیاردتومان بسیاری را غافلگیر کرده بود، ولی امروز، ایران ورزشی روزنامه ای دولتی، روی جلدش خبری عجیب منتشر کرده و با قطعیت نوشته که سپاهان با پرداخت رقم 70 میلیاردتومان، محمد دانشگر را از استقلال برای مدت 3 سال جذب کرده است! این روزنامه با تیتر گران قیمت ترین انتقال تاریخ لیگ از مدافع سابق استقلال یاد کرده است.

این خبر درحالی منتشر شده که در متن این گزارش سعی شده جانب احتیاط رعایت شود و با شک و تردید به آن نگریسته شود. در بخشی از گزارش این روزنامه دولتی چنین آمده است: درباره اینکه دانشگر از باشگاه سپاهان چه میزان دستمزد دریافت کرده اعداد و ارقام متعددی عنوان می شود. برخی از دستمزد 50 میلیاردی برای سه سال حرف می زنند و برخی نیز مدعی اند دانشگر برای سه فصل 70 میلیارد تومان دریافت کرده است. این اعداد عجیب و غریب در حالی عنوان می شود که سعید صادقی که به نوعی بمب جابجایی لیگ برتر محسوب می شد، با دریافت 20 میلیارد تومان عضو باشگاه پرسپولیس شد و عجیب است که درباره دستمزد دانشگر چنین اعداد و ارقامی به گوش می رسد. اینکه پرداخت چنین دستمزدی صحت داشته باشد، روشن نیست، اما بدون شک رقمی که به این بازیکن داده شده بسیار بیشتر از آن دستمزدی است که باشگاه استقلال در نظر داشت برای این مدافع هزینه کند.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14622

به "ادعای جنجالی روزنامه دولت درباره رقم پرداختی سپاهان به دانشگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جنجالی روزنامه دولت درباره رقم پرداختی سپاهان به دانشگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید