یونیورسیاد 2019، دیدار دهخدا با رئیس فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی

به گزارش راه ساری، سرپرست کاروان ورزشی دانشجویان اعزامی به سی امین یونیورسیاد دانشجویان دنیا در بازدید از دهکده این مسابقات با رئیس فدراسیون دنیای ورزش های دانشگاهی دیدار و گفت و گو کرد.

یونیورسیاد 2019، دیدار دهخدا با رئیس فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از ایتالیا، محمد رضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی درباره این دیدار گفت: همزمان با بازدید ما از دهکده محل استقرار دانشجویان ورزشکار شرکت کننده در سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان با اولگ ماتیستین، رئیس فدراسیون جهانی که وی نیز در حال دیدار و آنالیز شرایط یکی از سه دهکده بازی ها بود دیدار و گفت و گو کردیم.

وی ادامه داد: قرار شد پس از سفر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویی به ایتالیا، نشست مشترکی داشته باشیم و ما پیشنهادات خود را در مورد مسائلی چون میزبانی ایران برای بعضی رشته های ورزشی دانشجویان مطرح کنیم.

وی اضافه کرد: ایران می تواند با شرایط خاص میزبان بعضی رشته های ورزشی باشد و همچنین مایلیم که نقش بیشتری در فدراسیون جهانی داشته باشیم که این موضوع نیز در نشست مشترک با ماتیستین مطرح خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با بیان اینکه ایران در حال حاضر چند کرسی در بخش های مختلف فدراسیون جهانی دارد، گفت: البته ما گزارشی نیز در مورد حرکت رو به رشد ورزش دانشجویی و مشارکت بیشتر دختران دانشجو نسبت به گذشته در فعالیت های ورزشی داخلی و خارجی ارائه خواهیم کرد.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3647

به "یونیورسیاد 2019، دیدار دهخدا با رئیس فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونیورسیاد 2019، دیدار دهخدا با رئیس فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید