یک شرکت ایرانی، بزرگترین شرکت فراوری کننده ظروف زعفران در دنیاصدف پکفراوری کننده بیش از 50٪ از ظروف بسته بندی دنیااستاندارد ظروف زعفران صدف پک

به گزارش راه ساری، تقریبا تمام ایرانی ها می دانند که کشورشان یکه تاز فراوری زعفران در دنیا است و بهترین زعفران فراوریی دنیا از مزارع شرقی ایران صادر می شوند.

یک شرکت ایرانی، بزرگترین شرکت فراوری کننده ظروف زعفران در دنیاصدف پکفراوری کننده بیش از 50٪ از ظروف بسته بندی دنیااستاندارد ظروف زعفران صدف پک

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری خبرنگاران، تقریبا تمام ایرانی ها میدانند که کشورشان یکه تاز فراوری زعفران در دنیا است و بهترین زعفران فراوریی دنیا از مزارع شرقی ایران صادر می شوند. اما همراه با این نکته ،حقیقت دیگری را نیز اضافه می نمایند. اینکه دنیا زعفران اسپانیا و اخیرا زعفران افغانستان را بیشتر از زعفران ایران می شناسد و حتی زعفران ایران به شکل فله خریداری و به اسم زعفران اسپانیا و زعفران افغانستان به بازار ارائه می گردد. بسیاری این امر را ناشی از ضعف بسته بندی می دانند.

با وجود این حقیقت ، جالب است بدانید که یکی از بزرگترین شرکت های فراوری نماینده ظروف زعفران در دنیا ایرانی است که محصولاتش برای بسته بندی زعفران و خشکبار به سایر کشورها نیز صادر می گردد. این شرکت به قدری در کار خود خبره است که توانسته بیش از ظروف مورد احتیاج برای بسته بندی در ایران، بیش از 50٪ از حجم فراوری ظروف زعفران در دنیا را فراوری کند.

صدف پک

شرکت صنایع پلاستیک صدف توس در سال 1365 به عنوان نخستین فراوری نماینده انواع ظروف بسته بندی زعفران و خشکبار در ایران ، با نام تجاری صدف پک فعالیت خود را شروع نمود.

به گزارش روابط عمومی صدف پک ، خط مشی صدف پک از بدو فعالیت خود تا کنون، ایجاد تحول در صنعت بسته بندی زعفران و خشکبار با رویکرد مشتری مداری و موضوع حفظ کرامت مشتری بوده است.

فراوری نماینده بیش از 50٪ از ظروف بسته بندی دنیا

صدف پک یکی از شرکت هایی است که علاوه بر بازار داخلی ظروف بسته بندی زعفران ، توانسته سهمی از بازار خارجی نیز داشته باشد. به همین دلیل، مهندس مهران صداقت ، مدیر عامل شرکت صنایع پلاستیک صدف توس با نام تجاری صدف پک گفت:

صدف پک با فراوری انواع ظروف بسته بندی زعفران و خشکبار توانسته خود را به عنوان یک فراوری نماینده ظروف زعفران مطرح نماید که بیش از 50٪ از ظروف بسته بندی زعفران را در دنیا فراوری می کند. یعنی اگر شما بخواهید تمام فراوریات زعفران دنیا را یک جا جمع کنید و تمام آنها در ظروف بسته بندی کوچک یا به عبارتی غیر فله بسته بندی کنید ، بیش از 50٪ از ظروف مورد احتیاج شما را صدف پک تامین می کند.

صدف پک با پرهیز از تقلید و با اتکا به تجربه، توانمندی و تخصص مجموعه و سرلوحه قرار دادن خلاقیت و ابتکار، به دنبال درخشش بیش از پیش در صنعت بسته بندی زعفران و خشکبار است.

وی اضافه کرد: ما در مجموعه صدف پک بر این باوریم که برای پریدن باید دو بال داشت. پس همیشه خواهیم کوشید تا با فراوری ظروف زعفران درجه یک مطابق با بالاترین استانداردهای دنیای بسته بندی زعفران، پر پرواز برند تجاری و فراوری نمایندگان زعفران کشورمان باشیم تا محصولات در افق های دور و نزدیک همچون ستاره ای بدرخشند.

ایشان درباره اینکه چطور شرکت صدف پک توانسته به این موفقیت دست یابد، میل به پیشرفت و بهره گیری از بهترین منابع و نیز توجه اساسی به رضایت مشتری را کلید اصلی موفقیت خود دانسته است:

پویایی، نوآوری و پویش مداوم بازار در راستای بروز بودن، سرلوحه ما در مجموعه صدف پک برای تحقق رضایتمندی مشتریانمان بوده، هست و خواهد بود. همچنین حضور مدیران و پرسنل لایق و کارآمد به منظور تدوین استراتژی های متنوع در حوزه های گوناگون فعالیت های شرکت و پوشاندن جامه عمل به اهداف کوتاه و بلند مدت مجموعه در راستای رشد و توسعه پایدار، از اولویت های مجموعه صدف بوده است.

استاندارد ظروف زعفران صدف پک

مدیرعامل شرکت صنابع پلاستیک توس در رابطه با استانداردهای این شرکت و کیفیت ظروف فراوریی بسته بندی زعفران گفت:

ما با پرهیز از تقلید و با اتکا به تجربه، توانمندی و تخصص مجموعه صدف و سرلوحه قرار دادن خلاقیت و ابتکار، به دنبال درخشش بیش از پیش در صنعت بسته بندی هستیم.

وی اضافه کرد: ما در صدف پک می کوشیم تا با فراوری ظروف بسته بندی منحصر بفرد، در صنعت بسته بندی زعفران و خشکبار، همیشه شرکتی پیشرو باشیم. صدف پک سعی دارد تا با استفاده از کادر مجرب خود و با نوآوری، فراوری و عرضه محصولات متنوع و با کیفیت، فعالیت خود را گسترش داده و در ارتقای سطح کیفی صنعت بسته بندی، نقش پر رنگ تری را ایفا کند. شرکت صدف پک با پیشینه ای 30 ساله، سابقه ای درخشان و اخذ گواهینامه های متعدد از جمله: I SO 9001, I SO 14001, I SO 18001 ثبت چندین طرح صنعتی و ... ، اکنون به دنبال کشف افق هایی نو در صنعت بسته بندی می باشد.

محصولات و خدمات شرکت صدف پک

فراوری ظرف کریستالی زعفران صدف پک به شکلی است (محصول سمت راست) که نسب به محصولات مشابه (محصول سمت چپ) هم از شفافیت بالایی برخوردار بوده و هم بی رنگ فراوری می شوند. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید محصول سمت چپ دارای رنگی آبی است که در ارائه جلوه محصول داخل آن به شدت موثر است

فعالیت اصلی صدف پک در حوزه ارائه محصول شامل فراوری ظروف زعفران و خشکبار بوده و در حوزه خدمات شامل خدمات چاپ و خدمات بسته بندی است. ظروف زعفران و خشکبار فراوریی شرکت صدف پک به دو دسته عمده تقسیم می شوند:

 • ظروف پلی کریستال زعفران
 • ظروف فلزی زعفران
 • باکس های ثانویه

ظروف پلی کریستال زعفران و خشکبار

این ظروف از پلی استایرن (گرید غذایی) به انضمام ادیتیوهای ساخته شده در واحد تحقیق و توسعه شرکت صدف پک، فراوری می شوند. درخشندگی و شفافیت این ظروف نسبت به نمونه های موجود در بازار بسیار بیشتر است. به طوری که بدون لمس کردن محصول تشخیص آن از ظروف کریستالی کار مسئله ای است. مزایای ظروف پلی کریستال شرکت صدف پک نسبت به ظروف شیشه ای عبارتند از:

 • ظروف پلی کریستال شرکت صدف پک در مقایسه با ظروف شیشه ای مشابه از وزن کمتری برخوردارند.
 • نسبت به ظروف شیشه ای مقاوم تر بوده و دارای شنمایندگی کمتری هستند.
 • حمل و نقل این ظروف نسبت به ظروف شیشه ای از سهولت بیشتری برخوردار است.
 • لیبل پذیری و چاپ پذیری مناسبتری دارند.
 • از تنوع طرح و اندازه بیشتری برخوردار هستند.
 • در اوج زیبایی از نظر قیمتی نیز نسبت به محصولات شیشه ای مقرون به صرفه تر هستند.

ظروف فلزی زعفران و خشکبار

این ظروف از ورق های تین پلیت (Tin Plate)، ورق های فولادی قلع اندود شده با گرید غذایی و با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین سیستم های چاپ فلز و لاک بهداشتی و ورنی گرید غذایی فراوری می شوند.

باکس زعفران

شرکت صدف پک در راستای ارائه خدمات جامع به مشتریان خویش و در جهت تسهیل و تسریع تامین احتیاجمندی های ایشان، کلیه باکس های ثانویه را که شامل موارد زیر می باشند فراوری و در اختیار فعالان صنعت بسته بندی زعفران و خشکبار قرار می دهد:

 • باکس مخملی
 • باکس چوبی
 • باکس مقوایی
 • باکس طلقی

خدمات چاپ و بسته بندی زعفران و خشکبار

واحد چاپ شرکت صدف پک، أنواع خدمات چاپ شامل چاپ تامپو ، چاپ تک رنگ ، چاپ دو رنگ ، چاپ سه رنگ، چاپ چهار رنگ و طلاکوب را در جهت یاری به برندسازی، به مشتریان خویش ارائه می کند.

واحد بسته بندی شرکت صدف پک ، با به کارگیری مدرن ترین دستگاه ها و پرسنلی زبده، با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن، سفارشات مشتریان را بسته بندی و آماده ارسال می کند.

تور کیش: سفری هیجان انگیز به مروارید خلیج فارس

مجله سایه: گلچینی از بهترین های وب

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9281

به "یک شرکت ایرانی، بزرگترین شرکت فراوری کننده ظروف زعفران در دنیاصدف پکفراوری کننده بیش از 50٪ از ظروف بسته بندی دنیااستاندارد ظروف زعفران صدف پک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک شرکت ایرانی، بزرگترین شرکت فراوری کننده ظروف زعفران در دنیاصدف پکفراوری کننده بیش از 50٪ از ظروف بسته بندی دنیااستاندارد ظروف زعفران صدف پک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید