25 درصد تخفیف شهریه تحصیلی دانشگاه آزاد به دانشجویان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد

به گزارش راه ساری، کمیته امداد و دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارائه خدمات و تسهیلات به دانشجویان نیازمند و تحت حمایت، تفاهم نامه همکاری امضا کردند و دانشگاه آزاد اسلامی در این تفاهم نامه متعهد شد 25 درصد تخفیف شهریه تحصیلی، تقسیط و بهره گیری از تسهیلات صندوق رفاه و ارائه تخفیف در هزینه خوابگاه را با اولویت دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد اجرایی کند.

25 درصد تخفیف شهریه تحصیلی دانشگاه آزاد به دانشجویان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد

به گزارش خبرنگاران، تفاهم نامه میان کمیته امداد و دانشگاه آزاد اسلامی، در راستای همکاری و مشارکت در زمینه فعالیت های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، اشتغال، کارآفرینی و امور رفاهی و بعلاوه بهره گیری از ظرفیت های موجود، با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به امضا رسید.

در قالب امضای این تفاهم نامه، توسعه زمینه های همکاری، بهره مندی از ظرفیت ها و افزایش تعاملات دوجانبه با هدف ترویج فرهنگ خیر و احسان، کاهش فقر و نابرابری، افزایش عدالت آموزشی و توسعه خدمات به دانشجویان کم بضاعت، مورد تاکید طرفین نهاده شد.

مساعدت و حمایت از دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد، همکاری در برگزاری رویدادها و پویش های نیکوکارانه، ارتقای مهارت های آموزشی و پژوهشی مددجویان و همکاری در زمینه تکریم فعالان دانشگاهی عرصه خیر و احسان کشور، از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.

بعلاوه ارائه یاری هزینه شهریه و تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان نیازمند، حمایت از طرح های پژوهشی و رساله های مقطع دکتری دانشجویان، اعطای مجوز مراکز نیکوکاری حمایتی و کارآفرینی به دانشگاه آزاد با هدف حمایت از دانشجویان کم بضاعت و توانمندسازی آنان در این تفاهم نامه پیش بینی شده است.

بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دانشگاه آزاد اسلامی هم در این تفاهم نامه متعهد شده است 25 درصد تخفیف شهریه تحصیلی، تقسیط و بهره گیری از تسهیلات صندوق رفاه و ارائه تخفیف در هزینه خوابگاه را با اولویت دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد اجرایی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14364

به "25 درصد تخفیف شهریه تحصیلی دانشگاه آزاد به دانشجویان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد" امتیاز دهید

1 کاربر به "25 درصد تخفیف شهریه تحصیلی دانشگاه آزاد به دانشجویان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 درصد تخفیف شهریه تحصیلی دانشگاه آزاد به دانشجویان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید