اسکان نو خوابگاه های دانشجویی امیرکبیر از فردا ، ارائه کارت واکسن الزامی است

به گزارش راه ساری، اسکان فاز نهم دانشجویان خوابگاهی امیرکبیر از فردا آغاز می شود و دانشجویان متقاضی می توانند با ارائه کارت واکسن به خوابگاه مراجعه کنند.

اسکان نو خوابگاه های دانشجویی امیرکبیر از فردا ، ارائه کارت واکسن الزامی است

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، اسکان فاز نهم دانشجویان خوابگاهی امیرکبیر از فردا آغاز می شود و دانشجویان متقاضی می توانند با ارائه کارت واکسن به خوابگاه مراجعه کنند که شرایط اسکان به شرح زیر است؛

1- زمان فاز نهم، از 18 آبان لغایت 30 آذر است .

2- تمامی دانشجویان ورودی 97 ارشد، دانشجویان ورودی 95 و به قبل کارشناسی و دانشجویان ورودی 93 دکتری و به قبل امکان استفاده از خوابگاه را به علت اتمام سنوات مجاز خوابگاهی در این فاز (نهم) نخواهند داشت.

3- در موارد خاص نظیر دفاع از خاتمه نامه، انجام تست آزمایشگاهی، آزمون جامع و ... با تایید استاد راهنما و در صورت وجود ظرفیت حداکثر به مدت ده روز در فاز نهم خوابگاه امکان سکونت وجود دارد.

4- تمامی دانشجویان، پس از تایید اسکان از طریق اداره امور خوابگاه ها و اخذ تاییدیه سلامت در پرتال آموزش فقط و فقط در روز های کاری از ساعت 8 تا 14 امکان دریافت مجوز ورود به خوابگاه را دارند. ورود به خوابگاه منوط به تزریق حداقل یک دز واکسن خواهد بود. (ارائه کارت الکترونیک واکسیناسیون صادر شده از سوی وزارت بهداشت الزامی است.)

5- پذیرش مهمان در خوابگاه ها و نیز مهمانسرا ها تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.

6- غربالگری سراسری دانشجویان خوابگاهی از طریق مرکز بهداشت و درمان در طول فاز نهم صورت خواهد پذیرفت.

7- مهلت ثبت درخواست خوابگاه از طریق تمامی دانشجویان متقاضی (اعم از ساکنین فعلی و دانشجویان غیرساکن) در پرتال آموزش تا 26 آبان خواهد بود و به درخواست های ثبت شده پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

8- تردد در خوابگاه از 18 آبان برای همه دانشجویان ساکن و غیرساکن در فاز هشتم، منوط به طی مراحل اسکان (اعم از ثبت درخواست در پرتال آموزش و نیز نهایی شدن اسکان از طریق دفتر خدمات دانشجویی) و ثبت تردد در سامانه سماد است؛ در غیر این صورت دانشجو ساکن فاز 8 در صورت دارا بودن شرایط فاز نهم بایستی مهمان باشد و هزینه مهمانی بپردازد.

9- دانشجویان از تاریخ دفاع خود، حداکثر به مدت 15 روز به منظور انجام امور فارغ التحصیلی فرصت اسکان خواهند داشت. پس از این تاریخ چنانچه دانشجو اقدام به تخلیه خوابگاه نکنند، هزینه اسکان به صورت روزشمار و آزاد خواهد بود و باید فورا خوابگاه را ترک کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14411

به "اسکان نو خوابگاه های دانشجویی امیرکبیر از فردا ، ارائه کارت واکسن الزامی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکان نو خوابگاه های دانشجویی امیرکبیر از فردا ، ارائه کارت واکسن الزامی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید