آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی فردا برگزار می شود

به گزارش راه ساری، آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1400 صبح فردا جمعه هفتم آبان ماه در شهر تهران برگزار خواهد شد.

آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی فردا برگزار می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1400 صبح فردا جمعه هفتم آبان ماه در شهر تهران برگزار می شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:00 صبح شروع و در های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد، لذا همه متقاضیان باید قبل از بسته شدن در های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

کارت شرکت در آزمون متقاضیان از سه شنبه چهارم آبان ماه برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده است.

متقاضیان برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ مشخص شده به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان مشخص شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه مغایرتی در اطلاعات کارت ورود به جلسه وجود دارد، ضروری است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور امروز پنجشنبه ششم آبان ماه 1400 با همراه داشتن مدارک مربوطه (کارت ملی و اصل شناسنامه عکسدار) به کننده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه برطرف نقص مندرج در بند ج مراجعه کنند.

چنانچه کارت شرکت در آزمون فاقد عکس است و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند ج به کننده سازمان سنجش مستقر در باجه برطرف نقص حوزه مربوطه مراجعه و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف شود.

چنانچه شماره داوطلبی شما چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می باشد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند ج به کننده سازمان سنجش مستقر در باجه برطرف نقص حوزه مربوطه مراجعه و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف شود.

ضمناًً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نام که از طریق خود وی تکمیل شده، در نظر گرفته شده است. متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه سازمان قرار گرفته است پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام کنند.

کننده مسئول برطرف نقص در روز پنجشنبه ششم آبان ماه صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه برطرف نقص مستقر خواهد شد. آدرس و محل تشکیل باجه برطرف نقص کارت شرکت در آزمون، برای اطلاع آن دسته از متقاضیانی که براساس شرحات بند ب ملزم به مراجعه به کننده مسئول برطرف نقص کارت می شوند، به شرح زیر است:

تهران: میدان فردوسی، خیابان انقلاب، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آذر 1400 بروزرسانی: 21 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14409

به "آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی فردا برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی فردا برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید