مسائل استقلال به خاطر سوء مدیریت است، این تیم سهمیه هم نمی گیرد

به گزارش راه ساری، یک پیشکسوت استقلال معتقد است اتفاقات اخیر و ناکامی در ماجرای سوپرجام مربوط به سوء مدیریت در این تیم است.

مسائل استقلال به خاطر سوء مدیریت است، این تیم سهمیه هم نمی گیرد

به گزارش خبرنگاران، سال گذشته سازمان لیگ فوتبال در واکنش به آماده نشدن استقلال در دیدار سوپرجام، حکم به قهرمانی سه بر صفر پرسپولیس داد تا استقلال علیه سازمان لیگ در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت کند.

بعد از گذشت یک سال از آن روز، حکم این بازی از سوی دادگاه فوق صادر شد که رای به محکومیت استقلال داده است. علاوه بر این، آبی ها باید هزینه دادرسی را هم پرداخت نمایند و به سازمان لیگ غرامت هم بدهد. اکنون این رای با اعتراض طرفداران استقلال به مدیریت باشگاه همراه شده که در این ماجرا جام قهرمانی را از دست داد و از حیث اقتصادی نیز متضرر شده است.

منصور رشیدی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره اعتراض طرفداران استقلال به اتفاقات اخیر گفت: این مسائل به مدیریت تیم باز می گردد. اگر مدیریت سال گذشته به موقع عمل نموده بود و پاسخ فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را می داد، اتفاقات خوبی رخ می داد و کار به اینجا نمی رسید.

او تاکید نمود: سال گذشته تیم باید از ترکیه به ایران می آمد و در بازی سوپرجام به میدان می رفت. اگر شکست هم خورده بود، اشکالی نداشت؛ ولی آن زمان تصمیمات خوبی اتخاذ نشد. متاسفانه سوء مدیریت در این کشور عادی شده است.

این پیشکسوت استقلال اظهار داشت: طرفدار توقع دارد که تیمش قهرمان گردد. تاحدودی حق با آن ها است. کار با شکایت کردن به جایی نمی رسد. باید همان موقع در مسابقات حاضر می شدند و به فدراسیون فوتبال آتو نمی دادند.

رشیدی با بیان این که باید پرونده این شکایت بسته گردد، گفت: مسوولان باید به لیگ سال جاری فکر نمایند. طرفداران از این تیم توقع دارند اما فکر می کنم سال جاری بدتر از سال قبل گردد. مسوولان مقداری هم به فکر این تیم باشند و نقاط ضعفش را رفع نمایند. این تیم نیاز به رسیدگی دارد.

وی در پاسخ به این سوال که بعد از کسب دو پیروزی در لیگ برتر و جام حذفی، فکر می نماید تیم بهتر خواهد شد؟ اظهار کرد: ابتدا گل ریحان را بردند که تیم دسته یکی بود و توقع هم این بود که پیروز گردد. گل گهر سیرجان هم تازه از دسته یک آمده بود و توقع ما از استقلال بیش از این است.

این پیشکسوت استقلال تاکید نمود: اگر استقلال با این وضع نتیجه بگیرد، شق القمر نموده است. این تیم نقاط ضعفش را رفع ننموده و جایگزینی برای بازیکنان بزرگش ندارد. سال قبل با جذب شش بازیکن جوان بعد از هفته هشتم، نهم تا حدودی بهتر شد اما سال جاری 15، 16 بازیکن جدید آوردند که شاید سهمیه آسیا را هم نگیرد.

رشیدی توضیح داد: متاسفانه به آینده تیم خوشبین نیستم. من یک استقلالی هستم و این تیم را دوست دارم. هفته قبل هم از حسینی انتقاد کردم و گفتم او آماده نیست. با این حال او سه، چهار روز قبل تماس گرفت و گفت که حتما دوست دارم با شما فیلم به رنگ آبی را تماشا کنم.

وی ادامه داد: ارتباطم با حسینی خوب است. زمانی که در تیم امید فجرسپاسی بود، او را به تیم ملی امید دعوت کردم. دیدم جوان آینده داری است. بیرانوند و رشید مظاهری را هم همان موقع دعوت کردم. 16 دروازه بان را دعوت کردم که سه دروازه بان خوب بودند. این سه نفر، همان سه دروازه بان بودند. حسینی می داند که او را دوست دارم.

دروازه بان پیشین استقلال درباره علت افت سید حسین حسینی، گفت: دلیل ناآمادگی او را نمی دانم. خوشبتانه مسائل روحی - روانی نیست. متاسفانه شرایط به تمرینات باز می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5901

به "مسائل استقلال به خاطر سوء مدیریت است، این تیم سهمیه هم نمی گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل استقلال به خاطر سوء مدیریت است، این تیم سهمیه هم نمی گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید