استاندار کرمانشاه تغییر کرد

به گزارش راه ساری، وزیر کشور از تغییر استاندار کرمانشاه در جلسه امروز - چهارشنبه - هیات دولت خبر داد و گفت: محمدطیب صحرایی در جلسه امروز هیات دولت به عنوان استاندار تازه کرمانشاه انتخاب شد.

استاندار کرمانشاه تغییر کرد

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران از تغییر استاندار کرمانشاه خبر داد و گفت: علاوه بر استاندار کرمانشاه، امکان تغییر یکی دو استاندار نیز وجود دارد.

وزیر کشور درباره برنامه دولت در خصوص تشکیل استان های نو گفت: تقسیمات کشوری مسایل پیچیده ای است و ابعاد مختلفی دارد و علاوه بر مسایل جغرافیایی باید ابعاد جمعیتی و اجتماعی آن و همچنین حریم ها و ... بررسی شود.

وی ادامه داد: پیشنهاد ها آمده شده و باید در کمیسیون های دولت مطرح شود و سپس به صحن دولت برسد؛ کار های تخصصی و اطلاعاتی آن اجرا شده است و منتظریم در کمیسیون مربوطه بررسی شود.

وزیر کشور درباره بودجه این وزارتخانه در سال آینده نیز توضیح داد که در لایحه بودجه سال آینده منابعی در حوزه های اجتماعی و تخصیص بودجه مربوط به چهار درصد از مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها مورد تاکید قرار گرفته است.

وحیدی با تاکید بر اینکه ما ردیف بودجه خاصی در این وزارتخانه تحت عنوان بودجه امنیتی نداریم، گفت: البته بودجه مختصری برای مرز ها داریم که در جای خودش هزینه می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 6 دی 1401 بروزرسانی: 6 دی 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14705

به "استاندار کرمانشاه تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار کرمانشاه تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید