اشغال 100 درصدی هتل های ارومیه در تابستان 98

به گزارش راه ساری، معاون گردشگری آذربایجان غربی آینده صنعت گردشگری استان را با توجه به اعداد و ارقام موجود بسیار امیدوارکننده و مثبت ارزیابی کرد.

اشغال 100 درصدی هتل های ارومیه در تابستان 98

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی، ریتا خضرزاده اظهار کرد: بر اساس بررسی ها و آمار و اعداد موجود، ظرفیت اشغال و پذیرش مسافر همه هتل های شهر ارومیه و برخی از شهرستان های استان در طول فصل تابستان پر بوده و هم اکنون این آمار موجود است.

او ادامه داد: تابه حال سابقه نداشته که ظرفیت همه هتل های این شهر به صورت هم زمان اشغال شده باشد و ما امسال برای اولین بار شاهد این موضوع در تابستان هستیم.

معاون گردشگری آذربایجان غربی اضافه کرد: بر اساس بررسی هایی که داشتیم، علاوه بر هتل ها، مهمانسراهای ادارات، فضاها و پارک های شهری ازجمله پارک فلکه ساعت، پارک ائللر باغی نیز شاهد حضور مسافران و گردشگران زیادی هستند.

او ادامه داد: گردشگرانی که به ارومیه سفر می کنند گردشگران داخلی و از نقاط مختلف کشور مخصوصاً استان های مرکزی و جنوبی و شرقی کشور هستند.

خضرزاده اعلام نمود: از کشورهای هم جوار مخصوصاً عراق و ترکیه نیز گردشگران قابل توجهی به این استان تردد داشتند.

او شرح داد: بدون شک برنامه ریزی ها و اقدامات اداره کل میراث فرهنگی استان ازجمله برگزاری جشنواره های گردشگری و فعالیت رسانه ای مفید، در شکل گیری وضعیت مثبت کنونی بسیار دخیل بوده است.

او ابراز امیدواری کرد که با ادامه روند کنونی به زودی شاهد ماه ها و سال های پرجنب وجوش گردشگری برای شهرهای مختلف استان باشیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5024

به "اشغال 100 درصدی هتل های ارومیه در تابستان 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشغال 100 درصدی هتل های ارومیه در تابستان 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید