اعلام آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس در آستانه دربی

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، میثم علیپور در مصاحبه با سایت باشگاه پرسپولیس، آخرین وضعیت بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس را تشریح کرد.

اعلام آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس در آستانه دربی

وی در خصوص حسین ماهینی گفت: ماهینی خدا را شکر به تمرینات گروهی برگشته ولی همانطور که می دانید به زمان احتیاج دارد تا به شرایط بازی برسد، اما باید با شرایط تمرینات آشنا شود و وضعیت عضله هایش با هماهنگی بیشتر در تمرینات، تقویت شود تا خطری او را تهدید نکند. ماهینی فعلاً در شرایط تمرینات حضور دارد و بعد از یک ماه می تواند بازی کند.

علیپور در خصوص محسن ربیع خواه نیز گفت: ربیع خواه هیچ مسئله ای ندارد و به طور کامل در اختیار کادر فنی قرار گرفته است.

میثم علیپور در ادامه بیان نمود: بقیه بچه ها هم که مصدومیت های جزئی داشته و دارند، با پیگیری و کوشش مضاعف سعی می کنیم بدون وقفه در ادامه تمرینات، مورد مداوا قرار بگیرند تا به دربی برسند. با اقدامات و درمان های فیزیوتراپی، شدیداً مراقب آنها هستیم تا مسائل کوچک آنها برطرف شود و مزاحم تمرینات آنها نشویم و آماده و سر حال کار خود را ادامه بدهند.

علیپور در خصوص سید جلال حسینی نیز بیان نمود: سید جلال در تمرین روز گذشته از ناحیه عضله احساس درد داشت. پیگیر وضعیت او هستیم و اگر احتیاج باشد، عکسبرداری انجام می شود و آخرین وضعیت او را فردا اعلام می کنیم.

فیزیوتراپیست تیم پرسپولیس درباره وضعیت و شرایط محمد انصاری نیز گفت: محمد انصاری هم تمریناتش روز به روز بیشتر می شود و تمرینات بدنسازی او وارد فاز جدیدی شده است و کم کم او هم می تواند شرایط خودش را طوری پیش ببرد که از چند هفته دیگر در تمرینات گروهی شرکت کند. محمد انصاری در کل، یک ماه دیرتر از حسین ماهینی می تواند به بازی برسد.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1967

به "اعلام آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس در آستانه دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس در آستانه دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید