افزایش هوشیاری کودک سنگنورد، چشمانش را تکان می دهد و گریه می نماید

به گزارش راه ساری، علل اولیه این حادثه قصور و سهل انگاری مسئولان برگزاری مسابقات سنگ نوردی و نبود تشک استاندارد اعلام شده است. قرار است گزارش تکمیلی درباره ابعاد این حادثه از سوی فدراسیون کوهنوردی منتشر گردد که البته تا کنون خبری نشده است.

افزایش هوشیاری کودک سنگنورد، چشمانش را تکان می دهد و گریه می نماید

رئیس هیأت پزشکی اصفهان می گوید که سنگنورد 8 ساله به تازگی چشمانش را تکان داده است که این خبر بسیار خشنود کننده ای است.

به گزارش ایسنا، روز آدینه 29 شهریورماه و در جریان مسابقه ای بدون مجوز در سالن ایثار فولادشهر، آرمان غیاثی کودک سنگ نورد 8 ساله از ارتفاع زیاد سقوط کرد و دچار آسیب جدی شد. او همچنان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان الزهرا(س) اصفهان بستری است.

علل اولیه این حادثه قصور و سهل انگاری مسئولان برگزاری مسابقات سنگ نوردی و نبود تشک استاندارد اعلام شده است. قرار است گزارش تکمیلی درباره ابعاد این حادثه از سوی فدراسیون کوهنوردی منتشر گردد که البته تا کنون خبری نشده است.

دکتر احمد باقری مقدم رئیس هیأت پزشکی اصفهان در مصاحبه با ایسنا، درباره وضعیت آرمان غیاثی، گفت: نسبت به روز های گذشته حال این پسر بهتر شده است و او می تواند چشمانش را تکان دهد و حتی در ملاقات دیروز که با این کودک داشتم او گریه کرد.

باقری مقدم اضافه کرد: این پسر بچه هنوز نمی تواند ارتباط برقرار کند اما علائم مثبتی در بهبود این کودک ظاهر شده است. البته نظر قطعی را فعلا نمی توان داد زیرا این کودک هنوز تحت تاثیر دارو است.

او اضافه کرد: شکایت هایی از طرف خانواده او مطرح شده و جزئیات آن احتیاج به آنالیز دارد. مدیر کل اصفهان هر روز پیگیر این موضوع است و حتی مدیر ورزشی اصفهان این موضوع را به دقت آنالیز می کنند. حال این پسر بچه بهتر شده است اما برای نظر قطعی احتیاج به زمان داریم. البته علائمی که این کودک از خود نشان داده است بسیار خشنود کننده است.

باقری مقدم در آخر اضافه کرد: لطفا مخاطبان کمتر به شایعات توجه کنند، ممکن است حرف هایی زده گردد که صحت نداشته باشد و خواهش می کنم که خبرها را از منابع رسمی دریافت کنند.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5567

به "افزایش هوشیاری کودک سنگنورد، چشمانش را تکان می دهد و گریه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش هوشیاری کودک سنگنورد، چشمانش را تکان می دهد و گریه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید