امکان تدریس محققان پسا دکتری در دانشگاه علم و صنعت فراهم شد

به گزارش راه ساری، معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت از تصویب مصوبه ای به منظور استفاده از ظرفیت محققان پسا دکتری برای ارائه واحدهای آموزشی و تدریس در این دانشگاه اطلاع داد.

امکان تدریس محققان پسا دکتری در دانشگاه علم و صنعت فراهم شد

دکتر ابوالفضل واحدی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: شورای آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت به منظور استفاده از ظرفیت های علمی محققان پسا دکتری که به عنوان پژوهشگر وارد این دانشگاه شده و در عرصه پژوهشی با این دانشگاه همکاری می نمایند موافقت کرد تا آنها بتوانند در نیم سال های تحصیلی که در دانشگاه حضور دارند، واحدهای آموزشی ارائه دهند و تدریس داشته باشند.

وی در ادامه توضیح داد: بر اساس تصمیم فوق محققان پسا دکتری دانشگاه علم و صنعت می توانند در انتها نامه های پسا دکتری به عنوان مشاور حضور داشته باشند، در واقع یکی از مزیت های مصوبه فوق این است که هم از تجارب این پژوهشگران استفاده خواهد شد و هم اینکه ممکن است دانشگاه بر اساس ظرفیت مناسب، از آنها برای جذب اعضای هیات علمی استفاده کند.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت خاطر نشان کرد: مصوبه استفاده از ظرفیت های محققان پسا دکتری دانشگاه از مهر جاری در دانشگاه علم و صنعت اجرایی می گردد و حدود 30 نفر از محققان پسا دکتری که در دانشگاه مشغول فعالیت های پژوهشی هستند که تمامی این افراد می توانند از این مصوبه بهره ببرند.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 427

به "امکان تدریس محققان پسا دکتری در دانشگاه علم و صنعت فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان تدریس محققان پسا دکتری در دانشگاه علم و صنعت فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید