بازیکنان سپاهان باغیرت بازی می کنند

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نوعی شامگاه جمعه پس از پیروزی تیمش در برابر تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در نشست خبری با اصحاب رسانه، پیرامون این دیدار گفت: ماشین سازی یکی از تیم های خوب لیگ برتر است که هم در خط دفاع و هم در خط حمله عملکرد خوبی دارد و به مهاجری به خاطر این تیم تبریک می گویم؛ خدا را شکر می کنیم که پیروز شدیم در برابر این تیم سه امتیاز بسیار مهم را کسب کنیم.

بازیکنان سپاهان باغیرت بازی می کنند

وی پیرامون روند مسابقه افزود: ما در دقایق ابتدایی عملکرد خوبی نداشتیم ولی در مجموع از آنجا که می دانستیم ماشین سازی در مرکز خط دفاعی تمرکز می کند از کناره های زمین تلاش کردیم و با همین نقشه پیروز شدیم دو گل بزنیم و به سه امتیازی که به آن احتیاج داشتیم دست پیدا کنیم اما در کنار دو گل موقعیت های زیادی را نیز از دست دادیم.

سپاهان تیم مظلوم لیگ است

قلعه نویی، سپاهان را تیم مظلوم لیگ توصیف کرد و افزود: سپاهان اگر چه در لیگ مظلوم واقع شده و فشار زیادی روی آن است اما نسبت به خیلی از تیم ها با بودجه یک سوم به رتبه دوم دست پیدا کرده و شرایط خوبی دارد.

سپاهان بامعرفت ترین تیم من بوده است

وی ادامه داد: سپاهان تیم بسیار خوبی است و من در طی بیست سالی که مربیگری کرده ام سپاهان بامعرفت ترین تیم من بوده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تمجید از بازیکنانش ادامه داد: من کنار زمین که می ایستم رگ غیرت بازیکنان را می بینم؛ پیروزی در این بازی را که مانند یک فینال بود به آنها تبریک می گویم چراکه این سه امتیاز باعث شد ما در کورس قهرمانی باقی بمانیم.

قلعه نویی پیرامون شرایط تیمش گفت: سپاهان چند فصل را با ناکامی پشت سر گذاشت و امسال توانست به پیروزیت خوبی دست پیدا کند؛ رقیبان ما همگی شرایط ایده آلی دارند و بیش از 100 میلیارد تومان هزینه کردند؛ در هر شهری که می روند میزبان هستند و مربیان و بازیکنان آنها نیز چند سال در کنار هم بوده اند.

وی ادامه داد: با وجود این شرایط ما امروز در رتبه دوم هستیم از این بابت هم خدا را شکر می کنیم و خرسندیم؛ در این باره هم من کمترین نقش را دادم و در واقع مجموعه سپاهان در آن دخیل است.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2608

به "بازیکنان سپاهان باغیرت بازی می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان سپاهان باغیرت بازی می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید