برگزاری کنسرت حامی در شیراز ممنوع شد!

به گزارش راه ساری، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در شرح پیرامون حاشیه های کنسرت حمید حامی در شیراز، ضمن محکوم کردن این حرکت تاکید نمود برگزاری کنسرت توسط این گروه تا اطلاع ثانوی ممنوع شده است.

برگزاری کنسرت حامی در شیراز ممنوع شد!

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس؛ مهدی رنجبر گفت: اکنون که چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را با شکوهی بیش از پیش جشن گرفتیم، بعضی در کوششند تا این جشن ملی را با ایجاد حواشی نامرتبط و بزرگ نمایی بعضی اتفاقات به تلخی بکشانند .

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اضافه نمود: در راستای شادابی و نشاط بیش از پیش جامعه به ویژه در روزهایی که مسائل مالی فشارهای زیادی را بر جامعه تحمیل نموده است، کوشش دارد تا با اجرای برنامه های شاد و مفرحی، روحیه شادابی و نشاط را در جامعه زنده نگه دارد. از این رو پس از بازبینی ها و آنالیز های اولیه، مجوز اجرای این گونه برنامه ها را صادر می نماید .

رنجبر گفت: در تمام مراحل از شروع صدور مجوز تا خاتمه، این اداره کل به ویژه بخش فرهنگی هنری و حراست، با دغدغه و حساسیت فراوان کوشش دارند تا برنامه ها بدون هیچ گونه مسئله ای برگزار شوند و مردم بتوانند از آن ها استفاده نمایند .

وی ادامه داد: مدیریت حوزه فرهنگ و هنر استان ادب پرور فارس نخواهد گذاشت تا بعضی با سوءاستفاده از موقعیت، برنامه ها را با حاشیه سازی های غیرمرتبط و خارج از هنجارهای فرهنگی و هنری جامعه، به حاشیه ببرند و این اداره کل در اجرای کنسرت حمید حامی، در سانس اول به محض مشاهده پخش یک تصویر نامتعارف، سریعاً ضمن تذکر لازم از ادامه و تکرار آن جلوگیری کرد .

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بیان داشت: لذا شایسته نیست بعضی با دیدن یک حاشیه، که با واکنش سریع و به موقع حراست این اداره کل، از ادامه آن بدون ایجاد تشنج و با آرامش تمام، جلوگیری شده است، با بزرگ نمایی آن، موجبات تکدر خاطر دیگران شوند .

رنجیر گفت: این اداره کل ضمن محکوم کردن این حرکت، به مردم شریف و شهیدپرور شیراز و استان فارس، این اطمینان را می دهد که با پیگیری و آنالیز های لازم، با عوامل فنی، اتاق انفورماتیک و برگزار نماینده، برخورد قانونی اجرا شده و تذکرات لازم نیز به خواننده و گروه اجرایی ابلاغ شده است و مجوز هیچ اجرایی برای این گروه تا اطلاع ثانوی در استان فارس صادر نخواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، طی روزهای اخیر تصویری در شبکه های مجازی مربوط به کنسرت حمید حامی در شیراز منتشر و دست به دست شده که نشان می دهد برای لحظاتی در حین اجرای موسیقی توسط این خوانند، تصاویر نامتعارفی روی مانیتور پشت سر گروه پخش می گردد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1617

به "برگزاری کنسرت حامی در شیراز ممنوع شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کنسرت حامی در شیراز ممنوع شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید