تحصیل 260 دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، دکتر محمد رضا دارابی ظهر پنجشنبه در گردهمایی دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه اظهارکرد:9 هزار و 200 دانشجو در 153 رشته تحصیلی در مقاطع مختلف در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال تحصیل هستند خاطر نشان کرد:31 درصداز دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی در حال تحصیل هستند.

تحصیل 260 دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

وی اضافه کرد: این دانشگاه دومین دانشگاهی هست که بیشترین دانشجوی خارجی را به خود اختصاص داده است گفت: هم اکنون 260 دانشجوی خارجی در رشته های مختلف کارشناسی، پزشکی عمومی و تحصیلات تکمیلی در حال تحصیل هستند.

دارابی گفت:دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای 910 عضو هیات علمی است گفت: شاخص استاد به دانشجو در حال حاضر در دانشگاه 10.3 است که از استاندارد مناسبی در این حوزه برخوردار است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصو صندلی این دانشگاه در کشور اظهارکرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ردیف 5 دانشگاه برتر کشور بوده و ما در رتبه بندی بین المللی نظیر تایمز، شانگ های، وبومتریکس صندلی خوبی داریم.

وی اعلام کرد:دانشگاه های علوم پزشکی کشور علاوه بر فعالیت در حوزه های آموزشی، دانشجویی و پژوهشی در بخش خدمات بهداشت، درمان، غذا و دارو و توسعه فضاهای درمانی و آموزشی نیز فعال است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 بهمن 1397 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 331

به "تحصیل 260 دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحصیل 260 دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید