ترافیک سنگین در محورهای تهران-شمال ، آزادراه کرج-تهران پرتردد ترین در کشور است

به گزارش راه ساری، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان، حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و سه راهی دیزین تا کندوان همچنین محدوده سیاه بیشه و در جاده هراز و در محور فیروزکوه جهت جنوب به شمال ، ترافیک سنگین است.

ترافیک سنگین در محورهای تهران-شمال ، آزادراه کرج-تهران پرتردد ترین در کشور است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در کندوان، هراز و فیروزکوه

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و حدفاصل سه راهی دیزین تا کندوان و محدوده سیاه بیشه نشان می دهد.

محرابی نیا از بروز ترافیک سنگین در محور هراز جهت جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه جهت جنوب به شمال محدوده شهر دماوند خبر داد.

وی با اشاره به تردد روان در منطقه یک آزادراه تهران - شمال ، اضافه کرد: در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - رشت محدوده شهر رودبار و ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا هستیم.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان گیلان اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* افزایش 9 درصدی ترافیک جاده ها

محرابی نیا اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2229 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 9 درصد افزایش دارد؛ در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین 2 آزادراه پرتردد کشور

وی بیان نمود: در شبانه روز گذشته آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج ، آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده های کشور بود.

* 6 جاده به دلیل محدودیت ایمنی مسدود است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه محور قزوین - همدان در کیلومتر 110 جهت مسدود و تردد با احتیاط از باند کناری انجام می شود، اضافه کرد: در حال حاضر محورهای شهداد - نهبندان، خرم آباد - پلدختر، رامیان - اولنگ - شاهرود و جاده فرعی شمشک - دیزین و محور اسپکه - فنوج واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان تا اطلاع بعدی به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

* کندوان مجددا از ساعت 12 امروز 16 مرداد یک طرفه می شود

محرابی نیا با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در جاده ها در ایام تعطیلات عید غدیر خم، گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 12 امروز پنجشنبه 16 مرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع است و در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 15 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و دوراهی شهرستانک و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اظهار کرد: تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای جمعه و شنبه 17 و 18 مرداد تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

* هراز روزهای 17 و 18 مرداد یک طرفه می شود

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها شرح داد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای جمعه و شنبه 17 و 18 مرداد تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 17 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا اضافه کرد: البته در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از جهت شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور های هراز و کرج - چالوس اعمال خواهد شد.

* ممنوعیت تردد کامیون در هراز و کندوان

وی بیان نمود: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها شرح داد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت 6 روزهای 16، 17 و 18 مرداد تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد در محور هراز ممنوع است.

* ممنوعیت تردد موتورسیکلت در جاده های تهران-شمال و تهران-مشهد

وی بیان نمود: همچنین تردد موتور سیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 15 مرداد تا ساعت 6 روز یکشنبه 19 مرداد در محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

* محدودیت تردد کامیون در محور قائمشهر - فیروزکوه - تهران

محرابی نیا اضافه کرد: از ساعت 12 تا 24 روز شنبه 18 مرداد تردد تریلرها و کامیون ها غیر از حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از جهت شمال به جنوب محور قائمشهر - فیروزکوه - تهران ممنوع است.

* محدودیت تردد کامیون در جاده قدیم رشت-قزوین و محور آستارا-اردبیل

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روز 18 مرداد در محو ر آستارا - اردبیل و بالعکس ممنوع است.

محرابی نیا گفت: تردد تریلرها و کامیون ها غیر از حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنیی از ساعت 12 تا 24 روز 18 مرداد در محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.

کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11169

به "ترافیک سنگین در محورهای تهران-شمال ، آزادراه کرج-تهران پرتردد ترین در کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در محورهای تهران-شمال ، آزادراه کرج-تهران پرتردد ترین در کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید