تعداد ورزشکاران یونیورسیاد سال جاری 50 درصد کاهش داشته است

به گزارش راه ساری، صدیقی گفت: سال جاری با 50 درصد کاهش تعداد دانشجو روبرو شده ایم و علی رغم تمام تحریم ها جوانان ما در تمام صحنه های ورزشی حضور پیدا می نمایند.

تعداد ورزشکاران یونیورسیاد سال جاری 50 درصد کاهش داشته است

به گزارش خبرنگار ، مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در مراسم بدرقه سی امین یونیورسیاد دانشجویی که صبح امروز در وزارت علوم تحقیقات برگزار گردید، اظهار کرد: خوشبختانه در آموزش عالی بحث های منطقه ای وجود ندارد.

وی ادامه داد: در تمام رشته ها و دانشگاه های کشور حضور پر رنگی داشته ایم و بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده توفیقی خوب کسب نموده ایم.

صدیقی با اشاره به ورزش دانشگاهی گفت: هم در ورزش دانشگاهی هم در ورزش همگانی موفقیت های خوبی داشته و المپیاد ورزش های همگانی را هم برگزار نموده ایم و دوره سال جاری آن در دانشکاه بوعلی و الزهرا (س) شروع می گردد.

رئیس سازمان امور دانشجویان اضافه کرد: برنامه های ما مرتب و منظم پیش می رود و با برنامه ریزی های مخصوص کار های خودرا پیش می بریم و به دنبال بالابردن کیفیت و کمیت فضای ورزشی کشور هستیم.

وی توضیح داد: با پیگیری های پروژه های زود بازده مانند چمن مصنوعی و کف پوش ها در حال گسترش فضای آموزشی هستیم.

صدیقی درباره تعداد دانشجویان گفت: سال جاری با 50 درصد کاهش تعداد دانشجو روبرو شده ایم و علی رغم تمام تحریم ها جوانان ما در تمام صحنه های ورزشی حضور پیدا می نمایند.

رئیس سازمان امور دانشجویان توضیح داد: کسب سهمیه المپیک به وسیله حضور در این دوره از المپیاد ورزشی صورت خواهد گرفت و شاهد اهتزار پرچم ایران در کشور ایتالیا خواهیم بود.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3481

به "تعداد ورزشکاران یونیورسیاد سال جاری 50 درصد کاهش داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد ورزشکاران یونیورسیاد سال جاری 50 درصد کاهش داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید