تمرکز روی جوانگرایی در فوتسال است، دعوت نشدن توسلی دلیل خاصی نداشت

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، نخستین مرحله از اردوی تیم ملی فوتسال بانوان در سال جدید از 26 فروردین ماه جاری استارت خواهد خورد و ملی پوشان خود را برای حضور در تورنمنت چهارجانبه روسیه مهیا می نمایند. کادرفنی ملی پوشان را در حالی به اردوی ملی فراخوانده است که خبری از نام فرزانه توسلی نیست.

تمرکز روی جوانگرایی در فوتسال است، دعوت نشدن توسلی دلیل خاصی نداشت

علی رعدی، مشاور فنی تیم ملی فوتسال بانوان در مصاحبه با خبرنگاران، درباره دلیل دعوت نشدن توسلی به اردوی ملی گفت: دلیل خاصی نداشت، نفراتی به اردو دعوت شدند که در دو اردوی قبل حضور داشته اند و مجدداً به اردو فراخوانده شدند.

وی در پاسخ به این سوال که تصمیم بر این است توسلی دیگر به اردوهای ملی دعوت نگردد؟ گفت: خیر، چنین چیزی ممکن نیست و بحث کلی مطرح نیست. فعلاً به اردو دعوت نشده است در ادامه، اردوهای ملی قرار است برگزار گردد.

رعدی درباره برنامه های در نظر گرفته شده برای فوتسال بانوان گفت: مرحله نخست اردو از 27 تا 31 فروردین ماه جاری برگزار خواهد شد و مرحله دوم نیز از 8 تا 14 اردیبهشت ماه برپا می گردد و سپس تیم ملی راهی تورنمنت چهارجانبه روسیه خواهد شد.

مشاور فنی تیم ملی فوتسال بانوان تاکید نمود: پس از بازگشت تیم ملی از تورنمنت چهارجانبه روسیه، تمرکز بر روی بخش استعدادیابی، جذب نیروهای جوان و پشتوانه سازی تیم ملی برای مسابقات آینده است.

او درباره دیدارهای تدارکاتی نیز گفت: کمیته فنی در حال آنالیز است، در حال حاضر چیزی اعلام نکرده اند.

فرزانه توسلی نیز در مصاحبه با خبرنگاران، درباره دعوت نشدنش به اردوی تیم ملی گفت: در جریان دلیل این کار نیستم، تصمیم کادر فنی است. در اردوی تیم ملی پیش از بازی با روسیه به فدراسیون نامه زدم و در جریان غیبتم از تیم ملی بودند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2226

به "تمرکز روی جوانگرایی در فوتسال است، دعوت نشدن توسلی دلیل خاصی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکز روی جوانگرایی در فوتسال است، دعوت نشدن توسلی دلیل خاصی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید