توضیحات آسایشگاه کهریزک درباره شرایط رضا رویگری

به گزارش راه ساری، در پی ویدئو منتشر شده از صحبت های رضا رویگری در آسایشگاه کهریزک، مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک درخصوص شرایط این بازیگر توضیحاتی ارائه کرد.

توضیحات آسایشگاه کهریزک درباره شرایط رضا رویگری

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در پی ویدئو منتشر شده از صحبت های رضا رویگری در آسایشگاه کهریزک، مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک درخصوص شرایط این بازیگر توضیحاتی ارائه کرد.

محسن پزشکی اظهار کرد: بنا به اظهار نظر همسر رضا رویگری، پیش از اینکه ایشان در کهریزک نگهداری شوند در بیمارستان بستری بود که پزشکان توصیه کردند ایشان باید در مرکزی که امکانات توانبخشی و فیزیوتراپی در آنجا وجود دارد، اسکان داده شوند و بنا به مقتضیات و شرایط خانوادگی و اجتماعی ایشان، از کهریزک درخواست شده که کمک و همراهی کنند و آسایشگاه با این خانواده همراهی کردند و طی یک هفته گذشته این کار صورت گرفت.

وی ادامه داد: تلاش بر این بوده است که ما کنندگان جامعه هنری، اجتماعی باشیم و هرکاری که ایشان دارند برایشان انجام دهیم. پزشکان آقای رویگری را ویزیت کردند و ایشان تحت درمان اصلی است و بنا بر این است که فیزیوتراپی، کار درمانی و نکات بهداشتی برایشان صورت گیرد.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک درخصوص محدودیت های عیادت و ملاقات با این بازیگر اظهار کرد: این محدودیت های عیادت و ملاقات فقط از سوی مجموعه کهریزک به این دلیل لحاظ شده است که ما در پی دو سال وجود کرونا، محدودیت های خاصی برای عیادت ها پیش بینی کردیم و همان محدودیت ها موجب کنترل خاص و ویژه کهریزک شد تا آسیب کمتری به سالمندان و معلولان وارد شود. در این رابطه نیز اگر قرار باشد محیط را باز بگذاریم، خیلی ها دوست دارند به راحتی ایشان را ملاقات کنند، اما در این زمینه مصلحت بر این است که تمامی این موارد با هماهنگی صورت گیرد.

پزشکی ادامه داد: روزانه در دو ساعت (10/30 تا 12) و (14 تا 15) با هماهنگی قبلی، امکان ملاقات با آقای رویگری امکان پذیر است تا شیوع بیماری از جمله کرونا مجددا در این مجموعه انتقال داده نشود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14588

به "توضیحات آسایشگاه کهریزک درباره شرایط رضا رویگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات آسایشگاه کهریزک درباره شرایط رضا رویگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید