جشنواره ققنوس براساس تفکرات دانشجویی است

به گزارش راه ساری، دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس گفت: جشنواره ققنوس درسطح دانشگاه های تهران و بر اساس تفکرات دانشجویی برنامه ریزی شده و برگزار می شود.

جشنواره ققنوس براساس تفکرات دانشجویی است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، مهرداد توکلی دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در کنفرانس خبری و آیین رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس دانشگاه های تهران که صبح امروز در فرهنگستان هنر برگزارشد، گفت: این جشنواره در سطح دانشگاه های تهران بزرگ انجام می شود که امسال شورای سیاست گذاری تشکیل دادیم و سیاست های جشنواره را بازنگری و اهداف جشنواره را پایه ریزی کردیم.

وی اضافه کرد: سعی کردیم در این دوره از جشنواره مباحث اجرایی را در قالب دبیر خانه اجرایی پای ریزی کردیم همچنین در پنجمین جشنواره ققنوس کمیته های مختلف را راه اندازی کردیم که شامل بخش های مختلف بوده که در راستای تفکرات دانشجویی برنامه ریزی شده است.

توکلی شرح داد: در پنجمین جشنواره ققنوس بخش پژوهش های هنری را برنامه ریزی کردیم که به عنوان بخش ویژه دانشجویان است که با حضور اساتید انجام می شود این جشنواره دارای بخش های مختلفی است که می توان به بخش ادبیات داستانی که به داستان کوتاه، بلند تقسیم می شود، بخش استندآپ کمدی، ادبیات نمایشی، عکس، شعر و هنرهای تجسمی اشاره کرد.

دبیرکل جشنواره هنری دانشجویی ققنوس اضافه کرد: محورهای موضوعی این جشنواره استکبار ستیزی، چهل سالگی انقلاب، سبک زندگی الگوی دانشگاه و فراز انقلاب، افول تمدنی غرب از جمله آن است.

وی ادامه داد: جوایز پنجمین جشنواره را تا 30میلیون تومان اختصاص دادیم و همچنین برگزیدگان به بخش کشوری معرفی می شوند.

توکلی اضافه کرد: در پنجمین جشنواره ققنوس استعداد یابی و الگوسازی را هدف گذاری کردیم که بتوانیم افراد مشارکت کننده را به نهادهای مختلف معرفی کنیم.

وی اضافه کرد: جشنواره دارای کانال اطلاع رسانی است که دانشجویان می توانند آثار خود را از طریق کانال برای ما ارسال کنند همچنین ما در دانشگاه ها یک کننده داریم که آثار را به ما می رسانند، همچنین باید بگویم در این دوره از جشنواره ققنوس

از داوران تراز اول در سطح بین المللی استفاده خواهیم کرد.

توکلی اظهار کرد: این جشنواره در آذر ماه سال 98 برگزار می شود که 10 بهمن اسامی راه یافتگان اعلام می شود و تا آخر بهمن اختتامیه انجام می شود.

وی اضافه کرد: پیش بینی ما در جشنواره امسال دریافت بیش از 1000 اثر از دانشجویان است.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 خرداد 1401 بروزرسانی: 10 خرداد 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6353

به "جشنواره ققنوس براساس تفکرات دانشجویی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره ققنوس براساس تفکرات دانشجویی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید