جعفر کاشانی: باید از صبر و شکیبایی برانکو استفاده کنیم و ده ها نفر مانند او بسازیم، برای من هم سؤال است که آن 50 میلیارد چه شد؟!

به گزارش راه ساری، جعفر کاشانی، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس تأکید کرد هیچ مسئله ای با برانکو ایوانکوویچ ندارد و این مربی نوک اهداف این باشگاه است.

جعفر کاشانی: باید از صبر و شکیبایی برانکو استفاده کنیم و ده ها نفر مانند او بسازیم، برای من هم سؤال است که آن 50 میلیارد چه شد؟!

به گزارش خبرنگاران، جعفر کاشانی درباره اینکه به نظرش تیم پرسپولیس می تواند در این فصل در چند جام به قهرمانی برسد یا خیر، گفت: صد درصد، پرسپولیس همواره یکی از باشگاه های مطرح بوده است، چه در زمینه فوتبال و چه در زمینه فرهنگی. این باشگاه تمام پتانسیل ها را برای قهرمانی دارد.

خیلی ها معتقدند برانکو ایوانکوویچ یک مربی سطح بالاست و عامل موفقیت این باشگاه بوده است. آیا شما هم این اعتقاد را دارید؟، وی در واکنش به طرح این سؤال گفت: صد درصد. چرا نداشته باشم؟ برانکو تازه امروزه به باشگاه ما نیامده است. من در تیم ملی هم کنار او بودم. برانکو یک مربی باشخصیت و باکلاس است. او با توجه به امکانات پرسپولیس تمام تلاشش را انجام داده است. پرسپولیس زمانی که برانکو آمد شانزدهم جدول بود، اما به قهرمانی رسید. در این مدت چه کسی از او حمایت نموده است؟ ما باید از داشتن برانکو برای زیرساخت های مان بهره ببریم. تمام آرزوی من این است که تیم های پایه باشگاه هم زیرنظر برانکو برای آینده آماده شوند. ما باید تا کی متکی به خارجی ها باشیم؟

وی که با برنامه رادیویی تهران ورزشی رادیو تهران ادامه داد: بزرگ ترین هنر مدیریت باشگاه پرسپولیس حفظ برانکوست. او نوک نیزه اهداف باشگاه است. از نگهبان باشگاه گرفته تا طرفداران مان در خارج از کشور، همه در فرهنگ باشگاه تأثیرگذار هستند، اما کسی که در نهایت این را نشان می دهد برانکو ایوانکوویچ است. آرزوی من این است از حضور او و صبر و شکیبایی اش استفاده و افرادی مانند برانکو را برای آینده ذخیره کنیم. مجموعه مدیریت باشگاه نتیجه اش قهرمانی می گردد. برانکو به عنوان سرمربی در تیم حضور دارد و اگر شایستگی این را نداشت که باشگاه او را نگه نمی داشت.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره مسائل اقتصادی این باشگاه و اینکه گفته می گردد ایرج عرب به دلیل همین مسائل در دیدار پرسپولیس و سایپا حاضر نشده است، گفت: اصلاً بحث این صحبت ها نیست. برانکو با حداقل امکانات و مسائل زیاد تیم بزرگی ساخته است. باشگاه مسائل خاص خودش را دارد و تمام نتیجه ها برای مربی است.

کاشانی در مورد مطالبات برانکو نیز یادآور شد: شما ببینید شرایط روز مملکت چطور است. تفاوت ارزی را نگاه کنید. من هم دقیقاً به خاطر همین مسائل می گویم امیدوارم روزی باشگاه شویم و به بخش خصوصی واگذار تا اهداف مان معین گردد. بزرگ ترین هدف یک باشگاه پویایی فرهنگی جامعه است، اما باید اقتصاد آن هم باید پویا باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که باشگاه پرسپولیس حدود 50 میلیارد تومان از لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته درآمدزایی داشته و این پول صرف چه هزینه هایی شده است، گفت: من هم همین سؤال را از شما می کنم. الان من به عنوان یک پیشکسوت حرف می زنم. ما باید فرهنگ سازی کنیم. برای این کار هم باید زیرساخت بسازیم. من چند سال پیش برای پرسپولیس حدود 60 هکتار زمین گرفتم، بودجه تصویب کردم و استادیوم شهید کاظمی را برای این باشگاه گرفتم. همه این کارها را ما انجام داده ایم.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که این 60 هکتار زمین در کجا قرار گرفته است و سرنوشت آن چه شده است، گفت: این زمین ها در منطقه پرند بود و آقای مهرعلیزاده هم کلنگ آن را زد. الان هم من مثل شما نمی دانم چرا خبری از آن زمین ها نیست. شما هم اگر خبر دارید به من بگویید. من در تمام این مدت عضوی از باشگاه پرسپولیس بودم و تمام آرزویم نیز این است که تبدیل به باشگاه شویم و از دو پتانسیل این باشگاه که طرفداران و پیشکسوتان هستند، استفاده کنیم.

کاشانی در واکنش به پرسش دیگری مبنی براینکه نقش هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس چه چیزی است و آیا تکلیف این 50 میلیارد در باشگاه پرسپولیس معین نشده است، گفت: من هم اتفاقاً همین سؤال را دارم. حتماً این سؤال شما به گوش مدیران باشگاه خواهد رسید و صورتحساب آن ارائه خواهد شد. باشگاه حساب و کتاب دارد.

وی درباره مطرح شدن این موضوع که برانکو ایوانکوویچ برگ برنده باشگاه پرسپولیس برابر تمام مسائل بوده است، گفت: شما نمی خواهد این را به من بگویید، من خودم سمتِ برانکو هستم. ما باید برانکوها را برای باشگاه بسازیم. برانکو که همواره نیست ما باید از صبر و شکیبایی او استفاده کنیم و ده ها برانکو برای آینده بسازیم.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در مورد نگرانی طرفداران پرسپولیس از قرارداد برانکو نیز یادآور شد: باشگاه به این مربی تعهد داد. او هم همواره صبر داشته و هیچ وقت نگفته است طلب مرا پرداخت ننموده اند. حتی من شنیده ام گاهی او گذشت نموده و گفته است پولش را اول به افرادی دیگر بدهند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2278

به "جعفر کاشانی: باید از صبر و شکیبایی برانکو استفاده کنیم و ده ها نفر مانند او بسازیم، برای من هم سؤال است که آن 50 میلیارد چه شد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفر کاشانی: باید از صبر و شکیبایی برانکو استفاده کنیم و ده ها نفر مانند او بسازیم، برای من هم سؤال است که آن 50 میلیارد چه شد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید