منزوی: ما مدیران آتش نشانی هستیم، نه اعضای هیئت مدیره استقلال، رسماً می گویم استراماچونی باید برگردد، به وقتش کناره گیری می کنم!

به گزارش راه ساری، کامران منزوی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که تمام اعضای هیئت مدیره این باشگاه در کوشش هستند که آندره آ استراماچونی به جمع آبی پوشان برگردد.

منزوی: ما مدیران آتش نشانی هستیم، نه اعضای هیئت مدیره استقلال، رسماً می گویم استراماچونی باید برگردد، به وقتش کناره گیری می کنم!

کامران منزوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره مسائل اخیر باشگاه استقلال گفت: ما از زمانی که وارد باشگاه استقلال شدیم، حکم مدیریت ما عین مدیریت آتش نشانی بود! هر بار که زنگ جلسه هیئت مدیره استقلال به صدا در می آمد، متوجه می شدیم که باید آتش را کنترل نموده یا آن را خاموش کنیم. اینکه چرا می خواهم درددل خودم را بگویم، به خاطر جوی است که 20 روز است به راه افتاده و چیزی جز دلسرد کردن ما پشت آن نیست.

رفتن استراماچونی بهانه ای برای پرداختن به خرده حساب های شخصی شد

وی اضافه نمود: در موضوع استراماچونی که در همه حالت از نظر من سرمربی استقلال بوده، دو سه نکته قابل تأمل است. هیچ کس به علت واقعی قضیه کار ندارد که چرا به اینجا کشیده شد و نقش هیئت مدیره چه بوده است. دستی باعث شد که هیئت مدیره استقلال حالت اجرایی بگیرد، در صورتی که کار هیئت مدیره پرداختن به مسائل اجرایی نبوده و نیست. همین مسئله (رفتن استراماچونی) بهانه ای برای پرداختن به خرده حساب های شخصی شد. از زمانی که استراماچونی در تهران بود، من به همراه اسماعیل خلیل زاده و میرشاد ماجدی تنها دو بار او را دیدیم، یک بار در جلسه معارفه که فرصت سلام و احوالپرسی هم پیش نیامد و دیگری روز قبل از بازی با پرسپولیس. خلیل زاده روز قبل از دربی پنج دقیقه با استراماچونی صحبت کرد و گفت که هر مسئله ای دارید، بگویید. اکنون این چه جوی است که راه افتاده و می گویند اعضای هیئت مدیره نمی خواستند و نمی خواهند استراماچونی بماند؟!

بعضی فراموش کردند که بعد از شکست در دربی گفتند این چه مربی است!

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام نمود: دوستانی که شماره تلفن مرا در سایت ها و کانال های خبری پخش نموده و از الفاظ ناپسند استفاده نموده اند، بعد از شکست در دربی با همین الفاظ گفتند این چه انتخابی است که هیئت مدیره نموده و هزار و یک بار به خاطر آوردن استراماچونی توهین کردند. همین دوستان گفتند تیم بزرگ تر ندارد و استقلال را با جدایی 14 بازیکن کوچک نموده اید. ما راهی را انتخاب نموده بودیم و به سرمربی تیم مان اعتقاد داشتیم. ما براین اساس پای استراماچونی ایستادیم تا به این مرحله رسیدیم و نتایج خوبی کسب کردیم. اگر این اتفاقات اخیر نمی افتاد و پنج امتیاز از دست نمی رفت، استقلال الان در صدر جدول بود. رفتن استراماچونی باعث بعضی تسویه حساب های شخصی شد، در صورتی که هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره موافق رفتن او نبودند و نیستند.

باید 10 میلیارد از تبلیغات محیطی می گرفتیم

منزوی با اشاره به اینکه چرا کار به جایی رسید که استراماچونی برود، گفت: منابع درآمدی باشگاه استقلال تعیین است. ما تبلیغات محیطی داریم که مربوط به سازمان لیگ است. از وقتی که به استقلال آمده ایم، یک ریال از سازمان لیگ دریافت نکردیم. آنها ما را 48 میلیارد ریال نیز بدهکار نموده اند، در صورتی که طبق محاسبات من، باید 10 میلیارد تومان طی دو سال درآمد ایجاد می کردیم. این مسئله منجر به جلسه ای میان ما، داورزنی معاون وقت وزارت ورزش، سهیل مهدی و کارشناسان وزارت ورزش شد. ما این منبع درآمد را در حال حاضر نداریم. نمایندگان مجلس که بعضی از آنها امروز نگران باشگاه استقلال هستند، خودشان قانونی وضع نموده اند که یک ریال از بودجه دولتی نباید به باشگاه یاری گردد. قانون است و مکلف به رعایت آن هستیم، اما همین دوستان مصوبه دیگری داشته اند که بعضی از درآمدهای استقلال و پرسپولیس وارد خزانه شد. برای این مسئله سند و مدرک هم داریم.

یکی از اسپانسرها یک ریال هم به باشگاه پرداخت ننموده است

وی ادامه داد: درباره بلیت فروشی هم در ابتدای فصل دیدید که چه بر سر بلیت فروشی آمد که حتی منجر به شکایت از باشگاه پرسپولیس شد و استقلال هم باید درگیر آن گردد. از اول فصل با همت مدیریت شرکت توسعه و تجهیر یک میلیارد تومان تا الان به استقلال و پرسپولیس پرداخت شده است. وقتی هیئت مدیره جدید باشگاه وارد کار شد، یک ریال به حساب باشگاه واریز نشده بود. حواله هایی نیز به بازیکنان داده بودند که نقد نشده بود و باشگاه مجبور شد منابع دیگری فراهم کند. در رابطه با تبلیغات روی پیراهن نیز باید گفت که یکی از اسپانسرها یک ریال هم پرداخت ننموده است. دلیل شان نیز مستند و قانونی بوده و گفتند در سال 95، 96 داده ایم و نیازی به پرداخت نبوده است. در این مورد همه چیز طبق سند و مدرک موجود است و ذی حساب باشگاه و خزانه دار می توانند همه چیز را بگویند.

وقتی استقلال اوج گرفت، سامانه طرفداری کم شد

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال یادآور شد: ما یک سامانه طرفداری داریم که روش جدید درآمدزایی بود که از سال 93 یا 94 برای دخل و خرج باشگاه های استقلال، پرسپولیس و تراکتور گذاشتند. نکته جالب این است که وقتی تیم ما از بازی با گل ریحان در اوج نهاده شد، میزان حمایت طرفداران از این سامانه کاهش پیدا کرد، در صورتی رقبای ما که فاصله شان با استقلال زیاد شد و در جا زدن بودند، تعداد حمایت طرفداران شان اضافه تر شد! طرفدار عزیزی که هزینه می کنی و با هزار و یک لفظ نامناسب به اعضای هیئت مدیره پیغام می دهی، همین هزینه را برای استقلال می کردید، آن هم در شرایطی که استقلال چهار گل، چهار گل به تراکتور و سایپا می زد. شما همین حالا هم می توانید از این سامانه به باشگاه یاری کنید.

هزینه هایی که صرف توهین با پیغام دادن شد، باید صرف یاری به باشگاه می شد

استفاده از الفاظ نامناسب و توهین در فرهنگ طرفداری استقلال نبود.، منزوی با بیان این جمله اعلام نمود: اگر هزینه هایی که صرف پیغامک به اعضای هیئت مدیره استقلال شد، صرف سامانه می شد، استقلال الان مسئله ای نداشت. باشگاه طلب 860 هزار دلاری از محل در آمدهای خود در فیفا داشت که بخشی از آن صرف پرداخت بدهی به پروپیچ شد. اگر پول بازیکن کروات داده نمی شد، استقلال به لیگ دسته دوم سقوط می کرد که بسته شدن پنجره نقل وانتقالات جای خود را داشت. آن روزها نیز فحاشی می شد که هدف تان این است استقلال به دسته دوم برود، بعد که ماجرا درست شد، اشاره نکردند که همه دویدند تا به نتیجه برسند. درباره فروش بازیکن، هنر کردیم و رقم قرارداد اللهیار صیادمنش را بالا بردیم. پیش از حضور ما، مکاتبات اولیه شده بود و وقتی این بازیکن را دادیم، پولش را صرف طلب های بازیکنان و جاری باشگاه کردیم. خوشبختانه ذی حساب باشگاه و سازمان بازرسی نظارت کافی را دارند.

وی توضیح داد: ما به شرکت های هواپیمایی، هتل ها و ... بدهکار بودیم و پول ها را صرف این مسائل کردیم. همین امرو فرشید باقری یک ریال سال جاری دریافتی نداشته است، میلاد زکی پور و روزبه چشمی نیز همین طور. وریا غفوری اختلاف حساب با باشگاه دارد و پول نگرفته است. طرفداران استقلال سامانه را کنار گذاشته و به جای حمایت، تمرکزشان را برای جای دیگری گذاشته اند. استقلال با کدام درآمد باید از پس هزینه هایش بربیاید؟ کجا باید تمرین کند؟ ما دو زمین تمرین داریم و اگر یک روز پول زمین دیر گردد، می گویند از حضورتان در تمرین جلوگیری خواهد شد.

چرا باید مخالف حضور استراماچونی باشیم؟

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به جدایی استراماچونی گفت: شایعه نموده اند که اعضای هیئت مدیره نمی خواهند استراماچونی برگردد و از آن سوی جهان جلوی او را گرفته اند. این تهمت ها حق ما نبود. استراماچونی گله کرد که چرا مکاتبات با او به فضای مجازی و رسانه ها کشیده می گردد. وقتی از صبح تا شب توهین شنیده و قضاوت می شویم، باشگاه مجبور می شد که برای اقدامات خود شرح بدهد و بگوید این طور نیست که دست روی دست بگذاریم. چطور ممکن است مربی که خودمان آوردیم و با نتایج استقلال همه شاد می شوند، بگذاریم به راحتی برود؟ شما آنالیز کنید در چه برزخی نهاده شده ایم، از یک طرف طرفداران فکر می نمایند دست روی دست گذاشته و نمی خواهیم استراماچونی برگردد، با این شرایط مجبور می شویم، اسناد را منتشر کنیم. طرف مذاکره ما نیز می گوید مکاتبات نباید به رسانه ها و صفحات مجازی کشیده گردد. یک نفر بنشیند و قضاوت کند که چه کار باید بکنیم؟

وقتی برویم دیگران می فهمند با چه بودجه و مبالغی تیم را بسته ایم

منزوی ادامه داد: ما هیچ مسئله ای با استراماچونی چه بر سر مبلغ قرارداد و چه شروط دیگر او نداریم. ایشان دو سه درخواست تعیین دارد. او می گوید پول بازیکنان پرداخت گردد تا بازیکن وقتی سر تمرین می آید، ذهنش آزاد باشد. تیم ما ارزان است و زمانی که برویم، دیگران می فهمند با چه بودجه و مبالغی تیم را بسته ایم. چند روز دیگر باید 8،9 میلیارد از طلب های بازیکنان را بپردازیم، پول استراماچونی را نیز باید بپردازیم. مسائل منابع درآمدی باشگاه را شرح دادم که به غیر از یک اسپانسر روی سینه ما، مبلغی نگرفته ایم.

هر طور شده می خواهیم استراماچونی را بیاوریم

وی در ادامه گفت وگوی با خبرنگاران به نحوه مسائل با استراماچونی اشاره نمود و گفت: ما در نحوه پرداخت به استراماچونی به مشکل خورده بودیم، کوشش کردیم که حل گردد، اما نشد. اکنون وارد مقوله دیگری شده ایم و نمایندگان باشگاه را تغییر داده و می خواهیم هر طور شده استراماچونی را بیاوریم تا رضایت طرفداران جلب گردد. طرفدار به جای اینکه در پیغامکش به ما از الفاظ نامناسب استفاده کند، به وسیله سامانه طرفداری به باشگاه یاری کند، مثل شرایطی که برای تیم رقیب پیش آمد. باشگاه رقیب تا اوضاع شان خراب شد، 40 هزار نفر عضو سامانه شدند و یاری کردند. ما هیچ کدام حقوق بگیر نیستیم و سازمان بازرسی، حساب دار و خزانه دار گزارش هزینه ها را در اختیار دارند.

تا این لحظه قرارداد استراماچونی را ندیده ام!

ما منتظر هستیم هر چه سریع تر قضیه استراماچونی به خاتمه برسد.، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان این جمله یادآور شد: شاید به من بخندید، اما تا این لحظه قرارداد استراماچونی را ندیده ام! طرفدارانی که هزار و یک توهین می کنید، بدانید به عنوان عضو هیئت مدیره استقلال، قرارداد استراماچونی را ندیده ایم. چطور ممکن است نخواهم استراماچونی بیاید؟! چه کسی این حرف ها را القا نموده است؟ ما کوشش های خود را می گوییم، طرف مقابل ناراحت می گردد، چیزی نگوییم شما هر چیزی از دهان تان در می آید می گویید. مذاکره برای چانه زنی است و سیاست باشگاه را عوض نموده ایم.

به گزینه های راهنمایی استقلال گفتم سرمربی تیم استراماچونی است

منزوی در خصوص صحبت با دیگر گزینه های راهنمایی استقلال توضیح داد: با تمام آنهایی که گزینه بودند، صحبت کردم و گفتم سرمربی ما استراماچونی است و همه آنها و اعضای هیئت مدیره می توانند شاهد حرف های من باشند. به آقایان گفتم به شما برنخورد، اما استراماچونی سرمربی استقلال است و تمام کوشش ما به ویژه من این است که برگردد، اگر بازگشت او منتفی شد، با شما صحبت نهایی را انجام می دهیم.

چک شخصی به طلبکاران دادیم

وی اضافه نمود: اگر باشگاه استقلال ساختار داشت، در این چند سال به مشکل نمی خوردیم. سر کارت بازیکنان برای بازی کردن، چک شخصی دادیم، آن وقت شما به عنوان طرفدار توهین می کنید؟ ما از خودمان گذشتیم و چک شخصی دادیم. این مسئله برای ما تخلف محسوب شد و گفتند چرا برای دریافت کارت بازیکن چک شخصی داده اید. کارت بازی بازیکنانی چون دیاباته و بعد از آن دریافت مجوز حرفه ای ما را وادار به این کار کرد. طلبکارانی که چک گرفته اند، هستند و بیایند بگویند. هشت ماه است که خورد و خوراک نداریم. وقتی به استقلال آمدیم، از اسپانسرهای روی پیراهن به غیر از یکی از آنها، مبلغی نگرفتیم. کار من بحث جمع کردن حساب و کتاب ها بود. من و اسماعیل خلیل زاده روی این بحث تمرکز نموده بودیم. داورزنی خودش نیست، اما خدای او هست که بسیار بسیار به ما یاری کرد. او جلسه ای گذاشت تا اسنادی پیدا کنیم که دنبال طلب مان برویم. آنهم طلب های سال 95، 96 که این پول را صرف پول میلیچ و دیاباته کردیم.

معده ام خونریزی نموده است

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که به شدت از توهین های طرفداران ناراحت بود و صدایش می لرزید، ادامه داد: از یکی از اسپانسرها از سال های قبل طلب داشتیم، چهارشنبه هفته گذشته در اوج خونریزی معده و بدون منت با اعصاب خراب دنبال این طلب رفتم. در شرایطی پا به جلسه گذاشتم که معده ام خونریزی نموده بود. من نشستم و مذاکره کردم تا یک بخشی از مطالبات سنگین استقلال گرفته گردد. این پول برای استقلال سنگین بود، اما برای آن نهاد سبک بود و اسماعیل خلیل زاده نامه ای ارسال کرد تا مطالبات وصول گردد و پول نقد برای بازیکنان و خود استراماچونی باشد.

طرفداران به جای توهین به ما، در سامانه عضو شوند

منزوی یادآور شد: همین امروز هم دنبال طلب های مان از بازی های آسیایی هستم تا بتوانیم اجاره منزل بازیکنان خارجی، حقوق عقب افتاده پرسنل باشگاه و ... را پرداخت کنیم. در رابطه با یکی از تبلیغات روی پیراهن، با مدیری طرف هستیم که انسان بسیار شریفی است. به ایشان گفتیم تا سال 1401 نمی توانیم درآمد داشته باشیم و دو فصل ما را تعلیق کنید تا بتوانیم مزایده گذاشته و اسپانسر دیگری برای روی سینه و پشت پیراهن بگیریم و استقلال از این بن بست بیرون بیاید. خوشبخانه با درخواست ما موافقت کردند و گفتند این درخواست را بنویسید تا دو فصل تعلیق شده و دنبال درآمد دیگری بروید. طرفداران به جای اینکه به زن و بچه ما توهین نمایند، در سامانه طرفداری عضو شوند. البته نباید یاری طرفداری باشد، اما شرایط استقلال و اقتصاد کشور این شکلی شده است. ما به زودی مجمع داریم و گزارش حسابرس آماده است. جلسات زیادی با همت آقای تقی زاده معاون وزارت ورزش برای خصوصی سازی باشگاه برگزار نموده ایم و ایشان می تواند بگوید با چه سرعتی برای این کار جلو می روم.

ما مدیریت آتش نشانی را برعهده داشتیم نه هیئت مدیره استقلال

وی بار دیگر به مذاکرات با استراماچونی اشاره نمود و گفت: در رابطه با مذاکرات شرایط مرتب تغییر نموده است، اما شاید به زودی خبرهای خوبی برسد. ما بی توجه به توهین ها کارمان را انجام می دهیم. ما تقسیم کار نموده ایم، اما متأسفانه بی گناه در امواج توهین ها نهاده شدیم. آقایان یک لحظه کلاه شان را قاضی نموده و می پرسیدند چرا کار به اینجا کشیده شد. حواله ما به استراماچونی برگشت خورده، گیر نموده یا هر مسئله ای داشته است، حل نشد، اما در اصل مبلغ او مسئله ای نداشتیم. بی انصافی است که برای هیئت مدیره استقلال فضاسازی گردد. ما پنج نفر هستیم و چقدر می توانیم مدیریت آتش نشانی را برعهده داشته باشیم؟! ما هیئت مدیره استقلال نبودیم، ما مدیران آتش نشان بودیم!

به چه گناهی توهین می نمایند؟

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال مطرح کرد: من استقلالی هستم و خیلی از طرفداران قدیمی به من زنگ زدند و گفتند نگران نباشید، آنها شما را نمی شناسند. از من خواستند ناامید نشوم و کارم را انجام دهم تا استراماچونی بازگردد. ما باید نقل وانتقالات را آغاز کنیم، چون چهارشنبه باید به AFC لیست بدهیم. من خونریزی معده دارم و به جای اینکه با همین فرایند مذاکره کنیم، انواع و اقسام توهین ها را می نمایند. آنهم به چه گناهی، نمی دانم. این حرف ها را زدم تا بگویم رسالتی دارم که باید تمامش کنم. هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره مخصوصاً من تمایلی به حضور در هیئت مدیره استقلال نداریم و آنچه انجام می دهیم، انجام تکلیف است. من مکلف به تعیین کردن منابع اقتصادی هستم تا در آینده استقلال مسئله ای از این بابت نداشته باشد. خواهشم از طرفداران این است که هر چقدر توهین کردید، الان به سامانه مراجعه نموده و یاری کنید، چرا که استراماچونی برگردد، نباید دغدغه بازیکن را داشته باشد. با کوشش های فتح الله زاده، خلیل زاده، ماجدی و بنده حقیر می خواهیم درآمد باشگاه پایدار باشد. بعضی از بازیکنان طلب های سنگینی دارند، به طوری که با دادن 800 میلیون تومان، کار ما به جایی نمی رسد. طرفداران ما را عادلانه قضاوت نمایند. آنها نباید در فضای خط و ربط دیگران قرار بگیرند. متأسفانه استراماچونی مسئله ای برای تسویه حساب های شخصی شد.

رسماً می گویم استراماچونی باید برگردد

منزوی درباره اینکه در شرایطی این صحبت ها را انجام می دهد که فتح الله زاده و ماجدی از هیئت مدیره استعفا نموده اند و بحث کناره گیری او نیز مطرح شده است، گفت: با استعفای فتح الله زاده که مخالفت شد و سعی می کنیم ماجدی را هم حفظ کنیم. باید بعد از این همه حرف و حدیث ، کارمان به سرانجامی برسد. استراماچونی باید برگردد و هر شرایطی را که گفته است، فراهم کنیم. رسماً می گویم که استراماچونی باید برگردد و تمام کوشش مان را خواهیم کرد. بازیکنان خوبی داریم، اما باید استقلال تقویت گردد. واقعاً دل مان گرفت از اینکه بدون آگاهی از واقعیت توهین کردند. ما چه مسئله ای با استراماچونی داشتیم؟ اصلاً برای چه کسانی در هیئت مدیره کار می کنیم؟ آیا به غیر از این است که برای رضایت طرفدار کار می کنیم؟ ما هم وقتی تیم می برد، کیف می کنیم. سادیسم نداریم که شادی ها را به هم بزنیم.

چند بار تیتر زدند استقلال از آسیا حذف شد؟

وی در پاسخ به این سؤال که بهتر نبود امیرحسین فتحی، مدیرعامل مستعفی باشگاه شرایط رودررو شدن اعضای هیئت مدیره با استراماچونی را فراهم می کرد، گفت: ایشان در فشار عجیبی به سر می برد. ساختار باشگاه تعریف نشده بود و هر روز مسائلی بین بازیکن و باشگاه، مربی و باشگاه و ... بود. هر لحظه در باشگاه مسائلی بود، از هزینه بلیت هواپیما تا مطالبات بازیکنان. دریافت مجوز حرفه ای دو ماه وقت ما را گرفت. روزگارمان را برای این کار گذاشتیم، اما چند بار تیتر زدند که استقلال از آسیا حذف شد؟ آقای طرفدار، این تیترها را به خاطر دارید؟ چقدر توهین شنیدم؟ چطور استقلال امروز در آسیا حضور دارد و تا چهارشنبه باید لیست آسیایی خودش را رد کند؟

تجمع به مذاکره نماینده های ما ضربه می زند

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به تجمع امروز طرفداران مقابل ساختمان باشگاه و درخواست برای استعفای او و خلیل زاده توضیح داد: همین الان این تجمع ها به مذاکره نمایندگان با استراماچونی ضربه می زند. ما نه مسئله ای سر مدت قرار داریم، نه پرداخت پول، بحث بر سر نحوه پرداخت است. این اتفاقات یاریی نمی نماید و باید شرایط را طوری فراهم کنیم که استراماچونی بازگردد. من پای برگشت استراماچونی ایستاده ام. ما طبق نظر استراماچونی تیم را بسته ایم و هیچ عقل سلیمی قبول نمی نماید او برنگردد. تجمع ها باعث می گردد که شرایط مذاکره نماینده از طرف ما دست بالایی نداشته باشد. طرفداران اجازه دهند کسانی که مأمور مذاکره شده اند، کارشان را انجام دهند.

به وقتش از استقلال کناره گیری می کنم

منزوی ادامه داد: کناره گیری من هم وقتش می رسد. الان شاید عقل حکم می کرد که بگوییم دیگر نیستیم، اما وظیفه داریم کار اسپانسرهای قدیمی را به نتیجه برسانیم. من باید این درها را باز می کردم که طرفداران به جای فحاشی یاری نمایند. طرفدار بداند اگر استراماچونی برگردد، منابع درآمدی استقلال کور است، پس ضروری است که بحث اسپانسرها را به نتیجه برسانیم. در دفتر وزیر نشستیم، گفتند در ویلای لواسان جلسه گذاشته اند. با قاطعیت در جلسه هیئت مدیره با وزیر ورزش گفتم که خلیل زاده می تواند 160 هزار دلار به حساب استراماچونی واریز کند. این هیئت مدیره می رود و بعدها درباره آنها قضاوت می گردد. این کارها را نکنید که باعث خُرد شدن اعصاب ما می گردد. چرا باید آدم 50، 60 ساله صدایش بلرزد، آنهم در حالی که در جلسه از حق استقلال دفاع می نماید. داورزنی و انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس می توانند شهادت بدهند چطور از حق استقلال دفاع می کردم. در فرهنگ استقلال فضای زشت توهین نبود.

گفت وگو از مرتضی ظهیری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7306

به "منزوی: ما مدیران آتش نشانی هستیم، نه اعضای هیئت مدیره استقلال، رسماً می گویم استراماچونی باید برگردد، به وقتش کناره گیری می کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منزوی: ما مدیران آتش نشانی هستیم، نه اعضای هیئت مدیره استقلال، رسماً می گویم استراماچونی باید برگردد، به وقتش کناره گیری می کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید