حمایت شهرداری تهران از ایده های دانش آموزان در حوزه های پسماند، ترافیک و آلودگی هوا

به گزارش راه ساری، خبرنگاران آنلاین:شهردار تهران بر حمایت مدیریت شهری از ایده های دانش آموزان در حوزه های پسماند، ترافیک و آلودگی هوا تاکید نمود.

حمایت شهرداری تهران از ایده های دانش آموزان در حوزه های پسماند، ترافیک و آلودگی هوا

به گزارش شهرنوشت، پیروز حناچی صبح دوشنبه اول مهر در حاشیه مراسم نواختن زنگ شروع سال تحصیلی جدید در دبیرستان ماندگار البرز، با حضور در جمع خبرنگاران خاطرنشان نشان کرد: در حوزه اجتماعی جذب ایده های دانش آموزان را به فراخوان می گذاریم. همین جا اعلام می کنم که از ایده های مناسب در 3 حوزه مدیریت پسماند، آلودگی هوا و ترافیک حمایت می کنیم و آغوش ما برای پذیرش آن ها باز است.

حناچی در پاسخ به این سوال که آیا توصیه می کنید دانش آموزان شهردار بودن را به عنوان شغل انتخاب نمایند، گفت: این موارد چندان ارتباطی به اراده شخصی ندارد و جهت زندگی است که سرنوشت را مشخص می نماید؛ اما هر کسی دانش و ادب را پیشه راه خود کند خداوند راه را برایش باز می نماید. توصیه ام این است که از استعداد و شور جوانی شان برای ذخیره علم و دانش استفاده نمایند تا جهتهای بهتر پیش روی خود داشته باشند.

شهردار تهران اضافه نمود: ما کشور باقدمتی هستیم؛ در بسیاری از توصیه های بزرگان ما که بخشی از آن ها در کتاب های آموزشی هم نقش بستند مطرح شده که توانا بود هر که دانا بود، ز دانش دل پیر برنا بود؛ این باید نقشه راه ما باشد و بدانیم مسائلمان هم با این روش حل می گردد. اگر نسلی به دانایی و توانایی توجه داشته باشد، به موفقیت می رسد.

حناچی درباره مناسب سازی شهر برای دانش آموزان و بچه ها نیز گفت: مناسب سازی یک رده خاص را در بر نمی گیرد و شامل تمام گروه های جامعه فارغ از سن و جنس می گردد. نمی توانیم بگوییم شرایط ایده آل داریم اما برای رسیدن به شرایط مطلوب کوشش می کنیم.

او تأکید کرد: اگر بدانیم دچار مشکل هستیم و بدانیم این مشکل را چگونه باید حل کنیم و اگر از سال های ابتدایی این مسائل را در نظر داشته باشیم، قطعا راهکار های درست را می یابیم.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان، تور لحظه آخری مالزی، تور مالزی نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان مالزی را از ما بخواهید.

kheimehnews.ir: با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5315

به "حمایت شهرداری تهران از ایده های دانش آموزان در حوزه های پسماند، ترافیک و آلودگی هوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت شهرداری تهران از ایده های دانش آموزان در حوزه های پسماند، ترافیک و آلودگی هوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید