حمودی: توپ های جدید بسیار سنگین هستند، برای رحمتی بابت رفتارش متاسفم

به گزارش راه ساری، کاپیتان تیم فوتبال پیکان تهران گفت: توپ های جدیدی که برای لیگ نوزدهم در نظر گرفته شده است، بسیار سنگین هستند.

حمودی: توپ های جدید بسیار سنگین هستند، برای رحمتی بابت رفتارش متاسفم

به گزارش ، علی حمودی کاپیتان تیم فوتبال پیکان تهران پس از باخت 2 بر صفر این تیم مقابل شهر خودرو مشهد عنوان نمود: ما بازی را خوب آغاز کردیم، اما نیمه اول متاسفانه روی اشتباه خودمان گل خوردیم. کوشش کردیم در نیمه دوم بازی، نتیجه را جبران کنیم، اما پدیده در لاک دفاعی فرو رفت و ما هرچه زدیم به در بسته خود. به هر حال اولین بازی است وقطعا دربازی های بعدی رفته رفته بهتر خواهیم شد.

حمودی در خصوص توپ های جدیدی که در مسابقات لیگ برتر به کار گرفته می گردد عنوان نمود: وقتی برای تمرین این توپ ها را آوردند نشان داد که از همان ابتدا بسیار سنگین هستند و ضربه به توپ خوبی ندادر. جالب است بدانید فدراسیون گفته است قبل ازبازی زمین را آب بدهید! سوال من این است، چگونه باید زمین چمن مصنوعی را آب داد؟ این توپ ها خوب نیستند و باید فکری در خصوص آن ها گردد.

حمودی همچنین در خصوص به تسمخر دریافت بازیکنان پیکان توسط مهدی رحمتی (دروازهبان شهر خودرو) گفت: برای رحمتی متاسفم به هر حال بعضی بازیکنان ما وقتی ضرباتشان به چارچوب نمی رفت او با یک طعنه و شیطنت بازیکنان ما را مسخره می کرد. آقای رحمتی، این بازی، مصاف اول لیگ است! حالا چون این دیدار رابردید همه چیز تمام نشده است و کار ش پما زشت است.

او همچنین ادامه داد: هر زمان که شیعی اظهار نظری داشته درست از آب در آمده و این سال هایی که در پیکان بودم همواره این حرف را زده و از ما خواسته تا اگر شکستی داشتیم دربازی بعدی تکرار نگردد. در نهایت ما توانستیم اتفاق پیش آمده را جبران کنیم. قطعا تغییرات زیادی داشتیم حالا امیدوارم در هفته پیش رو ضمن هماهنگی بازی خوبی ارائه دهیم.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4653

به "حمودی: توپ های جدید بسیار سنگین هستند، برای رحمتی بابت رفتارش متاسفم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمودی: توپ های جدید بسیار سنگین هستند، برای رحمتی بابت رفتارش متاسفم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید