خرید اتاق های هوشمند بیمارستانی در آمازون

به گزارش راه ساری، خرده فروشی آمازون این روزها شاهد فروش اتاق های بیمارستانی هوشمند است. درواقع شما می توانید یک اتاق واقعی را با یاری آمازون خریداری کنید.

خرید اتاق های هوشمند بیمارستانی در آمازون

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شما هم اکنون می توانید یک اتاق واقعی بیمارستان در آمازون خریداری کنید. به بیانی دقیق تر امازون این روزها همه چیز می فروشد. حتی اتاقی در یک بیمارستان هوشمند.

یک شرکت نیویورکی به نام EIR Healthcare در حال فروش واحدهای اتاق بیمارستانی خود به نام MedModular، است. هر یک از این واحد ها با ارزش 814 دلار به ازای هر فوت مربع به فروش می رسد و این شرکت ادعا می نماید شیوه مذکور ارزان تر از ساخت و ساز سنتی است. طراحی این اتاق ها انتخابی است اما تمام اتاق ها دارای یک حمام و یک تخت هستند.

این اتاق ها به قیمت 285000 دلار به ازای هر واحد ارزان نیستند، اما برای خریداران تجاری که به طور فزاینده ای در آمازون حضور دارند جذاب هستند.

گرانت جی گر، مدیر عامل شرکت EIR Healthcare، گفت: ما در حال هدف قرار دادن بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی هستیم. چرا که روندی رو به افزایش در حوزه شفافیت در فضای مراقبت بهداشتی وجود دارد.

به نظر می رسد در این میان آمازون نیز سود زیادی از رشد این نوع فعالیت ها در حوزه بهداشت و درمان می برد. در حال حاضر، آمازون به دنبال افزایش سود خود از این کسب و کار است.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: انتخاب
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1165

به "خرید اتاق های هوشمند بیمارستانی در آمازون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید اتاق های هوشمند بیمارستانی در آمازون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید