درهای شخصی صندلی های فرست کلاس

به گزارش راه ساری، بریتیش ایرویز ماه آینده از درهای شخصی صندلی های فرست کلاس خود رونمایی می کند

بریتیش ایرویز اخیرا گفت که از ماه آینده صندلی های فرست کلاس هواپیمای جدید بویینگ 300-777 خود را به درهای شخصی مجهز خواهد کرد.

درهای شخصی صندلی های فرست کلاس

سال پیش نیز هواپیمایی بریتیش از صندلی های بیزینس کلاس کلاب سوئیت خود رونمایی کرده بود که این صندلی ها نیز مجهز به درهای شخصی کشویی بود. این صندلی ها در پروازهای بیزینس کلاس هواپیمایی بریتیش برای جهت دوربرد لندن دبی تدارک دیده شد.

اخیرا نیز مسئولین هواپیمایی بریتیش ایرویز اعلام کردند:

از آنجایی که صندلی های کلاب سوئیت بریتیش ایرویز با استقبال زیادی از سوی مسافران رو به رو شد و محبوبیت بسیاری در میان آن ها پیدا کرد، امسال نیز تصمیم گرفتیم تا به محض شروع سال ، صندلی فرست کلاس اصلاح شده ای را در هواپیمای جدید بویینگ 300 777 تعبیه کنیم که مجهز به درب خروج جداگانه ای باشد و حریم شخصی مسافران را بیش از پیش حفظ کند.

تا کنون هواپیمایی بریتیش ایرویز هیچ عکس رسمی از طراحی صندلی های جدید خود منتشر نکرده است. اما انتظار می رود که طراحی این صندلی ها شبیه به طراحی صندلی هواپیماهای بوئینگ 9-787 و بوئینگ 10-787 این شرکت هواپیمایی باشد و گزینه درهای شخصی کشویی نیز به امکانات این سوئیت ها اضافه شود.

با توجه به شرایط نامعینی که ویروس کرونا برای جهتهای دوربرد این شرکت هواپیمایی به وجود آورده، هنوز معین نیست که از این سرویس در کدام یک از جهتهای پروازی هواپیمایی بریتیش استفاده خواهد شد. اما آنچه که مشهود است صندلی های فرست کلاس مجهز به درهای شخصی هواپیمایی بریتیش در جهتهایی که این شرکت هواپیمایی از هواپیماهای 4 کلاسه خود بهره می برد، نصب خواهند شد.

از طرف دیگر، هنوز اطلاعات دقیقی از اینکه چه تعداد هواپیما درهای شخصی کشویی را برای صندلی های فرست کلاس خود فراهم کنند در دسترس نیست.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

بانوی ایران: مجله خبری و ورزشی بانوان، مجله خانواده

منبع: فلای تودی
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11742

به "درهای شخصی صندلی های فرست کلاس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درهای شخصی صندلی های فرست کلاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید