رمضانی: کادر و بازیکنان استقلال همقسم شده اند تا به قهرمانی لیگ برسیم، عملکردم باید ملاک قضاوت باشد

به گزارش راه ساری، سعید رمضانی به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال مشغول به فعالیت شد و در پاسخ به بعضی انتقادها تأکید کرد که عملکرد انسان ها باید ملاک قضاوت باشد.

رمضانی: کادر و بازیکنان استقلال همقسم شده اند تا به قهرمانی لیگ برسیم، عملکردم باید ملاک قضاوت باشد

به گزارش خبرنگاران، مراسم معارفه سعید رمضانی که به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال انتخاب شده است، امروز (سه شنبه) برگزار گردید. رمضانی سابقه بازی در تیم های استقلال اهواز، کشاورز، ذوب آهن، سپاهان و فولاد را دارد و در بعضی از این تیم ها بازوبند کاپیتانی را هم به بازو بسته است.

سعید رمضانی درباره انتخابش به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: آقای مجیدی به من لطف داشتند و با من در این باره صحبت کردند و قرار شد که جزو گزینه های سرپرستی تیم استقلال باشم. این موضوع در هیئت مدیره مطرح شد و در نهایت پس از جلسه ای که با آقای خلیل زاده داشتم، تصمیم بر این شد تا به عنوان سرباز کوچک خانواده استقلال، در کنار این تیم باشم.

وی در پاسخ به این سؤال که شرایط تیم استقلال را در اولین جلسه حضورش در این تیم چطور دید، گفت: جو خوبی در تیم حاکم است. شرایط بازیکنان خوب است و همه بازیکنان همدل و هم قسم شده اند تا بتوانیم استقلال را به حقش، یعنی قهرمانی در لیگ برسانیم.

سرپرست تیم استقلال درباره بعضی اظهار نظرها در خصوص انتخابش در این سمت هم گفت: در درجه اول از همه پیشکسوتان عزیز باشگاه استقلال رخصت می گیرم. به هرحال عزیزانی درباره حضور من صحبت نموده اند که من به آن ها حق می دهم اما این را هم باید بگویم که شرایط به شکلی است که همه باید به تیم یاری کنیم و عملکرد انسان ها باید ملاک قضاوت باشد.

رمضانی در پاسخ به سؤالی درباره کادرفنی جدید استقلال گفت: این کادر جوان استقلال، از انگیزه زیادی برخوردار است و با حمایت طرفداران می تواند به موفقیت برسد. مطمئناً حمایت طرفداران منجر به ایجاد شرایط خوبی در لیگ و آسیا می گردد و باید تا جای ممکن از حواشی دوری کنیم. کادرفنی جدید استقلال می تواند توانایی های خود را نشان دهد.

رمضانی در پاسخ به این سؤال که آیا قبول دارد وابستگی خانوادگی اش با مرحوم ناصر حجازی، وظیفه او را سنگین تر می نماید، اعلام نمود: من همواره گفته ام که بزرگترین افتخارم زندگی در کنار ناصرخان بوده است. این موضوع برای من خیلی ارزشمند است. کسانی که مرا می شناسند، روش و مرام من را می دانند. من از همه عزیزان می خواهم که اگر قصور یا کم کاری از من دیدند به پای من بنویسند و اگر عملکرد خوبی هم از من دیدند، به پای درس هایی بگذارند که از ناصرخان یاد گرفته ام و این درس ها را پس داده ام.

سرپرست جدید تیم استقلال در خاتمه صحبت هایش گفت: از همه عزیزانی که در 24 ساعت گذشته به من لطف داشتند، تشکر می کنم. متأسفانه به دلیل کارهای مربوط به استقلال نتوانستم به همه تماس ها پاسخ دهم که از این بابت پوزش می خواهم و امیدوارم بتوانم مثل یک سرباز کوچک برای خانواده بزرگ استقلال مثمر ثمر باشم.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7550

به "رمضانی: کادر و بازیکنان استقلال همقسم شده اند تا به قهرمانی لیگ برسیم، عملکردم باید ملاک قضاوت باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمضانی: کادر و بازیکنان استقلال همقسم شده اند تا به قهرمانی لیگ برسیم، عملکردم باید ملاک قضاوت باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید