روزی روزگاری در هالیوود از 100 میلیون گذشت ، جابه جا شدن رکوردها

به گزارش راه ساری، فیلم جدید کوئنتین تارانتینو چهارمین فیلم او شد که فروشش در آمریکا از مرز 100 میلیون دلار عبور کرد.

روزی روزگاری در هالیوود از 100 میلیون گذشت ، جابه جا شدن رکوردها

به گزارش مهر به نقل از اسکرین، روزی روزگاری در هالیوود ساخته جدید کوئنتین تارانتینو در سومین آخر هفته اکرانش پیروز شد تا آمار فروشش در آمریکا را فراتر از 100 میلیون دلار ببرد.

به این ترتیب این چهارمین فیلم تارانتینو است که چنین موقعیتی را به دست آورده است.

البته این فیلم در سومین آخر هفته اکرانش با کاهش فروش 42 درصدی روبه رو شد و 11.6 میلیون دلار فروش را در این هفته ثبت کرد تا در مجموع 100.3 میلیون دلار فروخته باشد.

این فیلم با این فروش پنجمین فیلم در رده پرفروش های هفته در آمریکای شمالی شد و سومین فیلم پرفروش تارانتینو پس از جانگوی از بند رها شده با فروش 162.8 میلیون در همین بازه زمانی، لعنتی های بی آبرو با فروش 120.5 میلیون دلار و داستان عامه پسند با فروش 107.9 میلیون دلار ایستاد.

در همین حال هابز و شاو برای دومین هفته فیلم شماره یک فهرست فروش در آمریکا شد و 25.4 میلیون دلار دیگر فروش کرد تا مجموع فروشش به 108.5 میلیون دلار برسد.

داستان های ترسناک برای گفتن در تاریکی که گی یرمو دل تورو تهیه کننده اش بوده نیز با فروش 20.8 میلیون دلار از فروش در 3135 سالن سینما فیلم دوم هفته شد. این فیلم ساخته آندری اووردال با اقتباس از کتاب ترسناک پرفروش بچه ها نوشته آلوین شوارتس ساخته شده است.

شیرشاه با فروش 20 میلیون دلار دیگر، فیلم سوم هفته در آمریکای شمالی شد وهمین هفته 51.4 میلیون دلار دیگر هم در 54 بازار بین المللی فروش کرد. این فیلم در هفته اخیر چندین رکورد را جا به جا کرد که از جمله آنها بدل شدن به بزرگ ترین فروش دنیای همه دوران دیزنی از فیلمی لایو اکشن بوده که در این بازه زمانی فروشش را به 1.34 میلیارد دلار در دنیا رسانده است. این فیلم تاکنون دومین فیلم پرفروش سال 2019 است و به دوازدهمین فیلم پرفروش دنیا هم بدل شده است.

فیلم خانوادگی پارامونت با عنوان دورا و شهر گمشده طلا هم صندلی چهارم را کسب کرد و 17 میلیون دلار از نمایش در 3735 سالن سینما فروش کرد.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4299

به "روزی روزگاری در هالیوود از 100 میلیون گذشت ، جابه جا شدن رکوردها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزی روزگاری در هالیوود از 100 میلیون گذشت ، جابه جا شدن رکوردها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید