رکورد فرزانه فصیحی رسماً ثبت ملی می گردد

به گزارش راه ساری، رکورد بانوی دوومیدانی کار کشورمان طی روزهای آینده رسماً ثبت ملی خواهد شد.

رکورد فرزانه فصیحی رسماً ثبت ملی می گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، 27 بهمن 98 بود که فرزانه فصیحی بانوی دوومیدانی کار کشورمان در جریان مسابقات بین المللی کاپ استانبول در ترکیه پیروز شد رکورد 7.25 ثانیه را در رقابت دوی 60 متر داخل سالن به ثبت برساند.

این بهترین رکورد در کشور است که تا به امروز در این ماده و در بخش بانوان به ثبت رسیده، به همین دلیل نیز موضوع ثبت ملی آن مطرح شد. البته در همان تاریخ فدراسیون دوومیدانی گفت که این رکورد پس از تأیید کمیته پزشکی و ضددوپینگ و کمیته مسابقات فدراسیون دوومیدانی به عنوان رکورد ملی ایران در ماده 60 متر منظور خواهد شد.

از آن تاریخ تا به امروز بیش از 4 ماه گذشته، اما هنوز خبری از ثبت این رکورد نیست. پریسا بهزادی نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی در گفت وگو با خبرنگاران در این باره گفت: با پیگیری که از دکتر اشکان اردیبهشت مسئول کمیته پزشکی فدراسیون داشتم، وی گفت که نامه مربوط به مسائل پزشکی و دوپینگ را برای مبینی سرپرست فدراسیون ارسال نموده است. به نظر می رسد مسئله ای درخصوص ثبت ملی این رکورد وجود ندارد و طی روزهای آینده این کار انجام خواهد شد تا فصیحی رسماً رکورددار ماده 60 متر داخل سالن در ایران باشد.

آسمان تو: با ما سفر را تجربه کنید

مهسان بلاگ: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10282

به "رکورد فرزانه فصیحی رسماً ثبت ملی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد فرزانه فصیحی رسماً ثبت ملی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید