زرینچه سرپرست تیم استقلال شد

به گزارش راه ساری، جواد زرینچه جانشین اصغر حاجیلو در پست سرپرستی تیم فوتبال استقلال شد.

زرینچه سرپرست تیم استقلال شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، با حکم امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال جواد زرینچه به عنوان سرپرست تیم فوتبال این باشگاه انتخاب شد. در حکم فتحی برای زرینچه آمده است:

برادر ارجمند

جناب آقاى جواد زرینچه

نظر به تعهد، توانمندی، سوابق درخشان و تجارب ارزشمندتان در عرصه باشگاهى و ملّى به این وسیله جنابعالى را به عنوان سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان استقلال ایران منصوب می کنم. با توجه به سیاست هاى کلان باشگاه در استفاده از تجارب پیشکسوتان خوشنام و مورد علاقه طرفداران در صندلی هاى مختلف و برنامه ریزى باشگاه در جهت نیل به پیروزیت ها، حضور یک پیشکسوت با سوابق درخشان به منظور راهنمایی، نظارت و حمایت از بازیکنان، کادر فنى و پشتیبانى تیم به عنوان مدیر یا سرپرست ضرورى به نظر می رسد. امروز اداره تیمى متشکل از چند 10 میلیون عضو نیازمند رعایت تمامی شاخصه های لازم از جمله نظم، قاطعیت و تجربه است.

حفظ و رعایت شأن باشگاه و همه ارکان آن خصوصاً طرفداران، ایجاد همدلى در میان تمامى اعضا، ایجاد آرامش و دور ساختن حاشیه از اطراف تیم، برقرارى نظم و پیاده سازى آیین نامه انضباطى و دستورات باشگاه، یادآورى به اعضاى تیم در احترام به همه اهالى فوتبال شامل مسئولان، داوران، مربیان و بازیکنان تیم حریف، اهالى رسانه، خصوصاً طرفداران، تکریم پیشکسوتان، رعایت اصول حرفه اى و اخلاقى، تأکید بر اجراى قوانین داخلی تیم و باشگاه، رسیدگى به امور ادارى و اجرایى تیم در مسابقات، تمرینات و اردوها، نظارت بر عملکرد تیم اعم از فنی، پشتیبانى، تدارکاتى و پزشکى، برقرارى و تعامل و روابط حسنه با نهادها و سازمان هاى مربوطه در جهت پیشبرد اهداف تیم از جمله وظایف مدیریت تیم به شمار می آید.

انتظار می رود گزارش عملکرد بخش ها و ارکان تیم به صورت دوره اى و منظم و مکتوب به اینجانب ارائه گردد. امید است با اتکا به پروردگار متعال و با همکاری و هماهنگی کامل با معاونان و ارکان اجرایى باشگاه و کادر فنی تیم در انجام وظایف محوله پیروز و موید باشید. در سرانجام از زحمات و کوشش هاى بى شائبه و دلسوزانه برادر گرانقدرم جناب آقاى اصغر حاجیلو مدیریت سابق تیم بزرگسالان در دوران تصدی آن سمت سپاسگزارى می نمایم.

امیرحسین فتحی

مدیرعامل باشگاه استقلال.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3629

به "زرینچه سرپرست تیم استقلال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرینچه سرپرست تیم استقلال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید