سازمان فناوری اطلاعات میزبان طلایی هایی کامپیوتر جهان شد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، امیر ناظمی، معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با حضور در نشستی که به مناسبت کسب سه مدال طلای جهانی توسط تیم ملی المپیاد کامپیوتر کشورمان برای نخستین بار برگزار شد، ضمن تقدیر از مدال آوران، از آمادگی این سازمان به منظور انجام همکاری های بیشتر در قالب تبادل تفاهم نامه خبر داد.

سازمان فناوری اطلاعات میزبان طلایی هایی کامپیوتر جهان شد

وی با تشریح مهمترین اقدام ها، شرح وظایف و ساختار سازمان فناوری اطلاعات ایران در گپ و گفتی با اعضای این تیم درخشان به بررسی راهکارها و زمینه های موجود در این سازمان جهت انجام همکاری های موثرتر پرداخت.

در سی و دومین المپیاد علمی جهانی کامپیوتر که به میزبانی کشور سنگاپور برگزار گشت، تیم ملی المپیاد کامپیوتر جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار در تاریخ برگزاری المپیادها، پیروز به کسب سه مدال طلای هم زمان شد.

در این رویداد که شادی بسیاری را برای مردم کشورمان به ویژه اهالی فناوری اطلاعات به همراه داشت، شایان پردیس، کسری مظاهری و علی صفری پیروز به دریافت مدال طلا و ابوالفضل سلطانی پیروز به دریافت مدال نقره مسابقات المپیاد رایانه سنگاپور 2020 شدند. با تلاش این ستارگان ایرانی، کشورمان در مسابقات سنگاپور پس از چین، به طور مشترک با روسیه و آمریکا پیروز به فتح سکوی دوم جهان شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11774

به "سازمان فناوری اطلاعات میزبان طلایی هایی کامپیوتر جهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان فناوری اطلاعات میزبان طلایی هایی کامپیوتر جهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید