سال 98 سال ادامه شکوفایی جامعه دانشگاهی است، تمام گره های کشور به دست جوانان باز می گردد

به گزارش راه ساری، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: سال 98، سال ادامه شکوفایی جامعه دانشگاهی است، البته باید استانداردهای آموزشی را افزایش داده و برای مهارت افزایی دانشجویان بیش از پیش کوشش کنیم.

سال 98 سال ادامه شکوفایی جامعه دانشگاهی است، تمام گره های کشور به دست جوانان باز می گردد

سید محمد حسین کریمیان معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی دانشگاهی خبرنگاران با بیان اینکه ما با برنامه ریزی علمی که انجام داده ایم در حال کوشش برای افزایش راندمان آموزشی هستیم، گفت: اساتید دانشگاهی ما به لحاظ تئوری و دانش سطح بالایی دارند اما فعالیت ها در بخش آموزش و پژوهش دانشگاه باید با قدرت و سرعت همراه با گستردگی بیشتری انجام گردد که در این رابطه ما سال جاری این مسئله را در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی اضافه نمود: از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که با توجه به کوشش و کوششی که محققان و نخبگان دانشجویی ما دارند بدون شک سال آینده به نوعی سال ادامه شکوفایی جامعه دانشگاهی با گستردگی روبه رشد خواهد بود.

معاون آموزشی دانشگاه امیرکبیر ادامه داد: اگر در بعضی از مسائل و موضوعات دچار ضعف هستیم مربوط به قوانین و مقررات است که با حمایت دستگاه های متولی و همچنین جوانان باهوش و نخبه ای که در کشور داریم این مسائل رفع می گردد، ازطرفی به گفته امام راحل(ره) تمام گره های کشور به دست جوانان نخبه و دانشمند رفع خواهد شد.

کریمیان افزود: به عقیده ما مقوله کارآفرینی دانشجویان می تواند راهکاری برای خروج از مشکل اشتغال زایی و برون رفت از معضل مسائل مالی بوده و همچنین به عنوان سرمایه گذاری مطلوبی برای آینده دانشگاه محسوب می گردد که در این رابطه مابا همکاری با شرکت های معتبر داخلی و خارجی تا کنون پاسخ خوبی گرفته ایم.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر توضیح داد: یکی دیگر از اهداف ما در دانشگاه صنعتی امیرکبیر این است که با کوشش در درون دانشگاه بتوانیم شرایطی را برای دانشجویان فراهم کنیم تا دانشگاهیان ما بعد از تحصیلات بتوانند در مشاغل مختلف مشغول شوند.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1939

به "سال 98 سال ادامه شکوفایی جامعه دانشگاهی است، تمام گره های کشور به دست جوانان باز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال 98 سال ادامه شکوفایی جامعه دانشگاهی است، تمام گره های کشور به دست جوانان باز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید