سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی از نظم خوبی برخوردار است

به گزارش راه ساری، معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی، از نظم خوبی برخوردار است و هنرمندان از حضور در این دوره از نمایشگاه رضایت دارند.

سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی از نظم خوبی برخوردار است

محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، امروز پنجشنبه 7 شهریور 98، در حاشیه بازدید از سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، اضافه نمود: در دوره قبلی نمایشگاه نیز از فضای نمایشگاه بازدید داشتم، اما به نظر می رسد سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی از نظم خوبی برخوردار است و برنامه ریزی های خوبی برای برگزاری این نمایشگاه اجرا شده است.

او اضافه نمود: با توجه به تبدیل شدن سازمان میراث فرهنگی به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، یکی از مهم ترین مسائلی که باید دنبال کنیم موضوع تبیین قوانین و مقررات در حوزه صنایع دستی و برطرف مسائل مرتبط با آن هاست تا بتوانیم شرایط بهتری برای فعالیت هنرمندان صنایع دستی فراهم کنیم.

خیاطیان اضافه نمود: موضوع تخصیص منابع و اعتبارات لازم در قالب تسهیلات و یاری های فنی برای هنرمندان، یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در وزارت میراث فرهنگی آن را دنبال خواهیم کرد.

معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با همراهی مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی از بخش های مختلف سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی بازدید کرد و از نزدیک با هنرهای سنتی و فعالیت هنرمندان صنایع دستی آشنا شد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: میراث آریا
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4666

به "سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی از نظم خوبی برخوردار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی از نظم خوبی برخوردار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید