شرایط جدید تسهیلات اشتغال پایدار شرکت های دانش بنیان اعلام شد

به گزارش راه ساری، معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرایط جدید این صندوق برای تخصیص تسهیلات اشتغال پایدار به شرکت های دانش بنیان را اظهار داشت.

شرایط جدید تسهیلات اشتغال پایدار شرکت های دانش بنیان اعلام شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، روح الله ذوالفقاری معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه تسهیلات اشتغال پایدار این صندوق به وسیله بانک های قرض الحسنه مهر و قرض الحسنه رسالت به شرکت های دانش بنیان اعطا می گردد، گفت: این تسهیلات به منظور رونق اشتغال و یاری به توسعه نیروی انسانی شرکت های دانش بنیان و به صورت قرض الحسنه تخصیص می یابد.

وی اضافه کرد: مبلغ تسهیلات به ازای هر نفر 300 میلیون ریال در سال 98 در نظر گرفته شده است که دوره بازپرداخت آن نیز 36 ماهه و به صورت اقساط ماهانه خواهد بود.

ذوالفقاری با بیان اینکه سقف بهره مندی از تسهیلات اشتغال پایدار برای هر شرکت دانش بنیان در هر سال، معادل 15نفر با مدرک کاردانی و بالاتر است، توضیح داد: دامنه شمول این تسهیلات شامل نیروی انسانی بکارگیری شده در کمتر از 12 ماه گذشته از تاریخ ارائه درخواست شرکت است.

معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری در سرانجام با اشاره به اینکه نیروی انسانی معرفی شده از سوی شرکت باید حداقل دارای سه ماه سابقه بیمه پیوسته متصل به تاریخ درخواست باشد، یادآور شد: سن نیروی انسانی معرفی شده نیز نباید از 40 سال بیشتر باشد.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان، تور لحظه آخری مالزی، تور مالزی نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان مالزی را از ما بخواهید.

kheimehnews.ir: با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5591

به "شرایط جدید تسهیلات اشتغال پایدار شرکت های دانش بنیان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط جدید تسهیلات اشتغال پایدار شرکت های دانش بنیان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید