شفاف سازی به سبک گوگل، ابزارهای تبلیغاتی انتخابات 2019 در اتحادیه اروپا تغییر می نماید

به گزارش راه ساری، شرکت گوگل برنامه ریزی نموده تا برنامه های تبلیغاتی 2019 را در اتحادیه اروپا تغییر دهد. این شرکت برای آن که هیچ بهانه ای دست اعضای اتحادیه ندهد تمامی کوشش خود را به کار بسته است.

شفاف سازی به سبک گوگل، ابزارهای تبلیغاتی انتخابات 2019 در اتحادیه اروپا تغییر می نماید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد گوگل به شکل کامل برای انتخابات آتی اتحادیه اروپا در بهار 2019 آماده است. بر اساس گزارشهای جدید، گوگل ابزارهای شفاف سازی تبلیغات سیاسی خود را در اتحادیه اروپا در اختیار انتخابات سال 2019 قرار داده است.

این غول جستجو با استفاده از اطلاعات منتشر شده از سوی کمیسیون انتخابات اتحادیه اروپا برای اطلاع دادن به رای دهندگان در مورد نحوه مشارکت اعضا و دیگر موارد کوشش می نماید. بر اساس این گزارشها گوگل برای انجام تبلیغات مناسب احتیاج به اطلاعاتی دقیق از سوی کاندیداهای مختلف دارد.

قرار است گوگل یک گزارش کامل از شفافیت های تبلیغات انتخاباتی را در اختیار اتحادیه اروپا بگذارد. علاوه بر ابزارهای شفاف سازی تبلیغاتی جدید سیاسی، گوگل تمام کوشش خود را برای سرمایه گذاری های حیاتی خود در سیستم عامل اختصاصی خود یعنی اندروید ادامه می دهد و کوشش خواهد داشت با کمپین ها، مسئولان انتخابات، روزنامه نگاران، سازمان های حقوق بشر و...در سراسر اتحادیه اروپا همکاری کند تا امنیت سیستم های آنلاین را تضمین کند.

این تغییرات درست 2 ماه بعد از آن انجام می گردد که گوگل، فیسبوک و توییتر یک توافقنامه مشترک را برای مبارزه با اخبار جعلی در اتحادیه اروپا امضا کردند.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: انتخاب
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 793

به "شفاف سازی به سبک گوگل، ابزارهای تبلیغاتی انتخابات 2019 در اتحادیه اروپا تغییر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفاف سازی به سبک گوگل، ابزارهای تبلیغاتی انتخابات 2019 در اتحادیه اروپا تغییر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید