عینک هوشمند جدید شرکت بی ام و گزینه ای عالی برای تعمیرات حرفه ای خودرو

به گزارش راه ساری، شرکت بی ام و نوعی عینک هوشمند طراحی کرده است که می تواند برای تعمیر خودرو بسیار کاربردی باشد. این عینک هوشکند اولین عینک هوشمند تعمیرکاران بی ام و نیست.

عینک هوشمند جدید شرکت بی ام و گزینه ای عالی برای تعمیرات حرفه ای خودرو

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این خودرو می تواند تغییرات فنی را مثل نقاشی پیش چشم تکنولوژیست و تعمیرکار بی ام و قرار دهد. افزون بر این عینک مشهور بی ام و می تواند برای تشخیص نواقص دقیق خودرو ایرادات را برای آلمان(در صورت وجود خودرو در شهری غیر از آلمان) ارسال کند.

مدت زمان زیادی است که گوگل نیز عینک هوشمند خود را طراحی کرده است، اکنون خودروسازان فکر می کنند راهکار بسیار هوشمندانه ای برای عینک های هوشمند خود پیدا کرده اند و این تکنولوژی را برای خودروهای بی ام و اجرایی می کنند. بی ام و بیان نمود که مجموعه جدیدی از عینک های هوشمند را برای تکنسین های کنندگی خود طراحی کرده است. عینک هوشمند جدید که به نام سیستم TSARA شناخته می شود، می تواند برای سرعت بخشیدن به تشخیص ایرادات و تعمیر سریع خودرو کمک کند.

این عینک ها با معنای واقعی عینک متفاوت هستند و به محض استفاده می توانند دستورالعمل های قدم به قدم و پیچیده ای در مقابل چشم های تکنسین قرار دهند. این عینک همچنین می تواند تصاویر را بگیرد و آنها قادر به زوم کردن در عکس ها برای دریافت جزئیات جزئی کمی و کیفی کند.

در صورتی که یک مشکل پیدا شود تکنولوژی می تواند از عینک هوشمند برای تماس با آلمان استفاده کند، جایی که مهندسین می توانند نگاهی عمیق به این مشکل برای بهبود تعمیر داشته باشند. بی ام و اعلام کرده این تکنولوژی جدید باید در ماه ژوئن در همه فروشگاههای بی ام و وجود داشته باشد. پیش از این نیز پورشه چنین سیستمی را آزموده بود.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: انتخاب
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3333

به "عینک هوشمند جدید شرکت بی ام و گزینه ای عالی برای تعمیرات حرفه ای خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عینک هوشمند جدید شرکت بی ام و گزینه ای عالی برای تعمیرات حرفه ای خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید