فدراسیون ارزشی برای پیشکسوتان قائل نیست، فدراسیون والیبال با داورزنی سامان می گیرد

به گزارش راه ساری، پیشکسوت والیبال ایران گفت: بلاتکلیفی فدراسیون والیبال باعث شده کولاکوویچ هر کار دلش می خواهد انجام دهد.

فدراسیون ارزشی برای پیشکسوتان قائل نیست، فدراسیون والیبال با داورزنی سامان می گیرد

حسین حسینی در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص دیدار تدارکاتی منتخب پیشکسوتان تیم ملی و مشهد، اظهار کرد: برای بازی رسمی به مشهد نیامده بودیم. هدف این بود گروهی از پیشکسوتان تهران با پیشکسوتان مشهدی پس از سال ها دیداری داشته باشند و در کنار آن نیز مسابقه ای برگزار کنیم. دو تیمی که به مشهد آمدند، از خانه والیبال تهران بودند. برخی از پیشکسوتان تیم پیکان تهران هم در این سفر حضور داشتند.

وی افزود:این دیدار بهانه ای شد تا پیشکسوتان را برای بار دیگر دور هم جمع کنیم. فکر می کنم آخرین دیداری که پیشکسوتان تهران و مشهد با هم داشتند مربوط به 10 سال قبل است. سفر به مشهد چندین حسن دارد که نخستینش زیارت امام رضا (ع) است. در کنار آن پیشکسوتان با یکدیگر دیداری کرده و مسابقه ای می دهند.

سرپرست سابق تیم ملی نوجوانان با انتقاد از نحوه برخورد فدراسیون با پیشکسوتان والیبال گفت: متاسفانه چند سالی است که فدراسیون والیبال هیچ ارزشی برای پیشکسوتان این رشته قائل نشده است. هر بار که به فدراسیون مراجعه کرده ایم، حتی برای نامه نگاری و فراهم کردن شرایط برگزاری دیدار تدارکاتی در شهرستان های ایران هم همکاری نکرده اند. پیشکسوتان تیم ملی والیبال حتی به همت و با هزینه خودشان دو بار به آمریکا سفر کرده و در مسابقات پیشکسوتان آمریکا شرکت کرده اند. همچنین قرار شده تا ماه آینده تیم پیشکسوتان بالای 60 سال تیم ملی در مسابقات آتاتورک در ازمیر ترکیه شرکت کنند. در حال حاضر به یک نامه از فدراسیون یا هیأت والیبال استان تهران نیاز داریم، اما هیچ یک وضعیت تعیینی ندارند. فدراسیون رییس ندارد، هیأت والیبال استان تهران هم مدتی است که به دلیل بلاتکلیفی فدراسیون، رییسش تعیین نشده است. اگر همت دوستان مان در مشهد نبود، این دیدار هم شکل نمی گرفت.

سرمربی سابق تیم والیبال پیکان تهران، ادامه داد: فدراسیون والیبال ایران صاحب ندارد که از کولاکوویچ کار بخواهد. کولاکوویچ هم به سلیقه خودش عمل می کند و به نظر هیچ کس توجه نمی کند. در حال حاضر هیچ کس کولاکوویچ را مورد بازخواست قرار نمی دهد که چه می کند. تا زمانی که رییس فدراسیون تعیین و کمیته فنی تشکیل نشود، وضع همین است.

وی افزود: امیدوارم داورزنی به فدراسیون بازگردد. غیر از داورزنی هرکسی در این موقعیت به فدراسیون بیاید نمی تواند کاری برای والیبال انجام دهد. بهنام محمودی سابقه مدیریت ورزشی ندارد. درصورتی که توان مدیریتی رقیبش به همه ثابت شده است. در مدتی که داورزنی در فدراسیون حضور نداشت، قرار بود دورادور بر فدراسیون نظارت کند، اما کسانی بر رأس کار آمدند که راه خودشان را رفتند که هم به خودشان ضرر رساندند هم به والیبال ایران.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5625

به "فدراسیون ارزشی برای پیشکسوتان قائل نیست، فدراسیون والیبال با داورزنی سامان می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون ارزشی برای پیشکسوتان قائل نیست، فدراسیون والیبال با داورزنی سامان می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید