فروزان تا اطلاع ثانوی از تراکتورسازی کنار گذاشته شد

به گزارش راه ساری، دروازه بان تراکتورسازی به دلیل اشتباهات فاحش در شکست این تیم برابر سپیدرود، از حضور در تمرینات محروم شد.

فروزان تا اطلاع ثانوی از تراکتورسازی کنار گذاشته شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه تراکتورسازی، باخت دور از انتظار تیم تراکتورسازی برای طرفداران این تیم بسیار سنگین بود و مهم ترین موضوع این باخت تأثیر اشتباهات فردی و داوری بوده است و نقدها تماشاگران تراکتور به مالک و مدیریت این باشگاه انتقال داده شده تا نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند.

عباس الیاسی، رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی درباره نقدها طرفداران نسبت به عملکرد محسن فروزان اظهار کرد: متأسفانه امروز شاهد باخت سنگینی بودیم و تأثیر اشتباهات فردی غیرقابل انکار بوده است که با تصمیم کادر مدیریتی، این بازیکن در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته است و تا تعیین شدن علت این اشتباهات، او حق شرکت در تمرین را نخواهد داشت و تصمیم نهایی را در این باره کمیته انضباطی و کادر فنی خواهد گرفت.

او در خصوص قضاوت دیدار با سپیدرود گفت: متأسفانه فوتبال آذربایجان از داور این دیدار یک بار در دیدار ماشین سازی و پرسپولیس ضربه خورده بود و متأسفانه در این بازی نیز به قول دوستان مان در فدراسیون اشتباهات سهوی آقای رضا مهدوی یکی از دلایل این باخت سنگین بوده و بایستی دقیقاً کارشناسی شده و جوابگوی این موضوع باشند؛ بایستی تعیین گردد که در برد تیم سپیدرود به جز امتیاز از دست دادن تراکتور، چه تیم هایی نیز سود می نمایند و قطعاً در دیدارهای گذشته نیز چنین اتفاقاتی به نفع آنها اجرا شده است.

الیاسی افزود: ما به دستور مالک باشگاه جناب آقای زنوزی پیگیر موضوع خواهیم بود و این هشدار را نیز می دهیم که در دیدارهای آینده مواظب مهندسی بازی ها باشند؛ ما اعتقاد داریم که احتمالاً چنین اشتباهاتی در دیدارهای آینده به نفع تیم های خاص و به صورت ویژه ای اتفاق خواهد افتاد.

رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی ضمن تاکید به اشتباهات داوری گفت: ما جدا از اشتباهات فردی بازیکنان خودی که در این باخت دخیل بود، از داوری نیز ضربه خورده ایم؛ همان طور که اشتباهات بازیکن خود را آنالیز و برخورد خواهیم کرد، انتظار داریم اشتباهات محرز داوری در این دیدار توسط کارشناسان فدراسیون آنالیز و رسماً جوابگو باشند.

او توضیح داد: لازم می دانیم کمیته اخلاق به این موضوع ورود نموده و ما نیز قطعاً تمام شبهات این دیدار را آنالیز خواهیم کرد و آماده هرگونه همکاری برای مبارزه با فساد فوتبال هستیم و این دور از انصاف است که عده ای نتایج را مهندسی نموده و احساسات میلیونی طرفداران به بازی گرفته گردد؛ مالک محترم باشگاه صراحتاً اعتقاد دارند که باخت تراکتور در بازی با سپیدرود فوتبالی نبوده و ما نیز وظیفه پیگیری این موضوع تا حاصل شدن نتیجه نهایی و روشن شدن حقایق را داریم.

الیاسی اظهار کرد: همانطور که قبلاً نیز مالک باشگاه جناب مهندس زنوزی هشدار داده بودند، بنده به عنوان رئیس هیأت مدیره و سرپرست مدیرعاملی تاکید می کنم که وزارت محترم ورزش، فدراسیون محترم فوتبال و سازمان محترم لیگ شما مسؤول ورزش و فوتبال کشور هستید ولی آن چه نشان می دهد مسؤولیت شما به تیم هایی خاص و شهری خاص خلاصه شده است.

او تاکید نمود: برنامه های کاری و هزینه های و بودجه های صرف شده شما بایستی مربوط به تمام شهرها و تیم ها باشند ولی در شهرهای خاص، ورزشگاه های خاص و تیم های خاص هزینه می شوند و ورزشگاهی مثل یادگار امام (ره) بعد از دو دهه افتتاح هم چنان ناتمام مانده است و تماشاگرانی که در دهه اخیر نشان داده اند یکی از بهترین ها بوده اند با پیاده روی چند کیلومتری و رنج و مشقت به ورزشگاه می آیند و در داخل ورزشگاه هم از کوچک ترین امکانات رفاهی محروم بوده اند و بازهم دست مریزاد که با تمامی این ناعدالتی ها و نامهربانی ها از تیم خود حمایت می نمایند.

رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی یادآور شد: هزینه هایی که برای تیم تراکتور با پشتوانه میلیونی طرفدارانش شده است برای ما به هیچ عنوان مطرح نبوده و دل نگرانی و دلهره های ما دل های پاک طرفداران است که در این وضعیت بد مالی تنها به این فوتبال دلخوش نموده اند و ما وظیفه ای جز دلخوشی آن ها نداریم؛ پس از آقایان خواهش می کنیم که به این مردم احترام بگذارند و حق را به حق دار بدهند.

الیاسی در سرانجام خطاب به طرفداران تراکتورسازی گفت: همان گونه که در ابتدای کارمان در این باشگاه مردمی، زنوزی گفته بود، طرفداران و احساسات پاک آن ها خط قرمز ما خواهد بود و امروز روز سختی برای آن ها بود که نبایستی دیگر تکرار گردد؛ حالا نیز به دستور مستقیم مالک محترم باشگاه و برای جلوگیری از تکرار چنین مسائلی با افراد خطا کار برخورد قاطع خواهد شد.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2225

به "فروزان تا اطلاع ثانوی از تراکتورسازی کنار گذاشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروزان تا اطلاع ثانوی از تراکتورسازی کنار گذاشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید