فلاح: فدراسیون در خصوص جام جهانی بهترین تصمیم را گرفت، از همه گوش شکسته های انتخابات کشتی حمایت می کنم

به گزارش راه ساری، قهرمان سابق کشتی آزاد دنیا گفت: خیلی خوشحالم که جامعه کشتی بیدار شده و می خواهند برای حضور در انتخابات کاندیدا شوند، من از همه آنها حمایت می کنم.

فلاح: فدراسیون در خصوص جام جهانی بهترین تصمیم را گرفت، از همه گوش شکسته های انتخابات کشتی حمایت می کنم

اکبر فلاح در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد اینکه گفته می گردد بضاعت فعلی کشتی، بضاعت خیلی امیدوارکننده ای نیست، گفت: اینکه باید به هر مربی فرصت داد که یک اصل است. هر مربی باید 4 سال زمان برای کار کردن داشته باشد و بعد نتیجه بگیرد. آقایانی هم که مسئولیت تیم ملی را برعهده گرفتند از وضعیت فعلی کشتی باخبر بودند، هم در بُعد فنی و هم بودجه. همه آنها هم مربیان کاربلد و بزرگی هستند. اتفاقا کار خوبی هم انجام دادند و همه کشتی گیران قدیمی و جدید، قهرمان سابق و پشتوانه ها را به اردو دعوت کردند و این خیلی خوب بود. اگر همینطور کار پیش برود کشتی دوباره خودش را پیدا خواهد نمود.

سرمربی پیشین تیم ملی جوانان، اعزام تیم امید به جام دنیای را اتفاق بسیار مناسبی مطرح کرد و ادامه داد: این بهترین تصمیمی بود که می شد گرفت. اینکه قهرمانان بزرگ و عنوان دار ما به جام پوشالی بروند و بعد به خاطر این قهرمانی در خیابان ها شادی کنیم، مردم فریبی بود. بعد از دنیای، باید به قهرمانان مان استراحت می دادیم، اما این اشتباه انجام می شد که با تیم کامل به جام دنیای رفته و قهرمان می شدیم، بعد در دنیای مقامی بهتر از نهمی کسب نمی کردیم. روس ها از سال ها قبل با امیدهای شان به جام دنیای می رفتند، آمریکایی ها هم همین طور. این بهترین کاری بود که فدراسیون کشتی انجام داد، اعزام امیدها به روسیه تصمیم درستی بود.

این مربی تهرانی در مورد گزینه های احتمالی انتخابات فدراسیون کشتی اعلام نمود: من خیلی خوشحالم که جامعه کشتی بیدار شده اند و می خواهند برای حضور در انتخابات کاندیدا شوند. آنها متوجه شده اند که باید وارد گود بشوند و این خیلی چیز خوبی است. مردم این را دوست دارند که قهرمانان دنیا و افراد تحصیل نموده برای ریاست فدراسیون بیایند. هر کدام از این نفرات هم انتخاب شوند، خوبند. من از همه آنها حمایت می کنم و همه اسم هایی که از بین جامعه کشتی این روزها برای ریاست فدراسیون مطرح می گردد دوست دارم. اگر کسی غیر از جنس خودمان بخواهد بیاید، ما انتقاد می کنیم، خودی ها مورد حمایت همه ما قرار دارند.

فلاح تاکید نمود: از بین این افراد، مجمع کشتی به هر کسی که برنامه بهتری داشته باشد باید رای بدهد. مجمع باید به برنامه رای بدهد و انتخاب آنها براساس رفیق بازی نباشد وگرنه کشتی زمین خواهد خورد. اگر مبنای رای دادن افراد براساس برنامه های باشد روزهای خوبی را خواهیم دید.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1460

به "فلاح: فدراسیون در خصوص جام جهانی بهترین تصمیم را گرفت، از همه گوش شکسته های انتخابات کشتی حمایت می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلاح: فدراسیون در خصوص جام جهانی بهترین تصمیم را گرفت، از همه گوش شکسته های انتخابات کشتی حمایت می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید