قانونمند شدن استفاده کشتی گیران از مکمل های ورزشی

به گزارش راه ساری، تفاهم نامه همکاری در زمینه تهیه مکمل های ورزشی در محل فدراسیون کشتی به امضاء رسید.

قانونمند شدن استفاده کشتی گیران از مکمل های ورزشی

به گزارش ، این تفاهم نامه در زمینه تأمین مکمل های ورزشی با استاندارد های معتبر جهانی برای کشتی گیران تیم های ملی با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و مهندس فرشاد نحاس رئیس هیأت مدیره شرکت کیمیا مکمل آراد به امضاء رسید.

بر اساس این تفاهم نامه شرکت کیمیا مکمل آراد با در نظر دریافت اولویت کشتی به عنوان ورزش اول ایران، مکمل های ورزشی را زیر نظر کمیته پزشکی فدراسیون کشتی در اختیار ملی پوشان قرار خواهد داد.

دکتر مهرشاد پورسعید رئیس کمیسیون پزشکی فدراسیون در مورد این تفاهم نامه شرح داد: یکی از نکات اساسی برای ما گزارشات اتحادیه جهانی کشتی و درخواست آن ها برای پیشگیری از معضل دوپینگ بود و به همین منظور کمیته ای با این عنوان در فدراسیون کشتی تشکیل شد.

پورسعید ادامه داد: یکی از اهداف کمیته ضد دوپینگ بهبود شرایط تغذیه و مکمل های ورزشی کشتی گیران و پیشگیری از معضل دوپینگ می باشد که به همین منظور به دنبال این بودیم که مکمل ورزشی مناسب و تضمین شده ای را در اختیار ملی پوشان قرار دهیم و امضاء این تفاهم نامه با شرکت کیمیا مکمل آراد به همین دلیل انجام شد.

رئیس هیأت مدیره شرکت کیمیا مکمل آراد در مورد امضاء تفاهم نامه با فدراسیون کشتی گفت: مکمل های ورزشی به عنوان یکی از ارکان اصلی و مهم در افزایش عملکرد ورزشکاران محسوب می شود و در مراحل مختلف تمرینی استفاده از این مکمل ها مورد نیاز می باشد.

وی افزود: محصولات این شرکت دارای مجوز های داخلی از جمله وزارت بهداشت است و هم اکنون در کشور های اروپایی مورد استفاده ورزشکاران قرار می گیرد.

نحاس در مورد نحوه اجرای این تفاهم نامه با فدراسیون کشتی گفت: با توجه به انستیتویی که در اختیار داریم و با همکاری با تیم پزشکی فدراسیون کشتی، مشاوره های کامل و تخصصی برای هرکدام از ورزشکاران در وزن های مختلف خواهیم داد و انجام کار به صورت حرفه ای و در بالاترین سطح خواهد بود.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان، تور لحظه آخری مالزی، تور مالزی نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان مالزی را از ما بخواهید.

kheimehnews.ir: با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6771

به "قانونمند شدن استفاده کشتی گیران از مکمل های ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانونمند شدن استفاده کشتی گیران از مکمل های ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید