لزوم توجه به نگهداشت و پاکیزگی پارک پردیسان

به گزارش راه ساری، تهران (پانا) - رئیس کمیته بودجه و نظارت اقتصادی شورای شهر تهران طی تذکری به شهرداری تهران به لزوم توجه به نگهداشت و پاکیزگی پارک پردیسان تاکید نمود.

لزوم توجه به نگهداشت و پاکیزگی پارک پردیسان

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت اقتصادی شورای شهر تهران در جریان دویست و پنجاه و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به شرایط پارک پردیسان تهران طی تذکری گفت: پارک پردیسان، مشهور ترین پارک طبیعت ایران و از سرمایه های طبیعی و زیستی شهر تهران به شمار می آید که پذیرای همشهریان عزیزمان برای گذران اوقات فراغت و تفرج است.

وی اضافه نمود: برهمین اساس می بایست از خدمات و زیرساخت هایی در شان شهروندان معزز تهرانی برخوردار باشد و اداره آن الگویی برای اداره پارک های طبیعت و مناطق زیست محیطی کشور باشد.

فراهانی گفت: متاسفانه طی چند روز گذشته شاهد انتشار تصاویری ازانباشت زباله و فقدان توجه به نظافت و پاکیزگی پارک پردیسان و به ویژه محدوده شرقی این پارک در رسانه های اجتماعی هستیم. تصاویری که دل هر دوستدار طبیعت و محیط زیست را به درد می آورد و حکایت از بدعهدی و بی توجهی ما در صیانت و حفاظت از محیط زیست آن هم در چند قدمی سازمان حفاظت از محیط زیست کشور دارد.

عضو شورای شهر تهران تاکید نمود: بر همین اساس و با عنایت به لزوم توجه به صیانت از سرمایه های طبیعی و زیستی در اجرای بند 3 ماده 80 قانون شوراهای اسلامی کشور، درباره لزوم توجه به نگهداشت و پاکیزگی پارک پردیسان به سازمان محیط زیست کشور تذکر می دهم.

رئیس کمیته بودجه و نظارت اقتصادی شورای شهر تهران ادامه داد: ضروری است معاونت محترم خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران درچارچوب تفاهم نامه منعقد شده با سازمان حفاظت محیط زیست ، تدابیر لازم برای بهبود نگهداشت و ارتقاء نظافت و پاکیزگی این پارک را اجرایی کند تا دوباره شاهد چنین صحنه هایی که علتش را می توان در بخشی نگری، بی توجهی به سرمایه های زیستی و طبیعی شهر و کم کاری دانست، نباشیم.

وی گفت: امیدوارم با اقدام به موقع، موثر و هماهنگ سازمان محیط زیست و شهرداری تهران شاهد حضور و بهره مندی ایمن و امن شهروندان معزز تهرانی از بوستانها، پارکها به ویژه پارک پردیسان باشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13234

به "لزوم توجه به نگهداشت و پاکیزگی پارک پردیسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم توجه به نگهداشت و پاکیزگی پارک پردیسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید