ماندگاری گردشگران در یزد باید مورد توجه قرار گیرد، دعوت از سرمایه گذاران برای ورود به بازار گردشگری

به گزارش راه ساری، معاون سرمایه گذاری، امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: باید برنامه ریزی های لازم برای استمرار ماندگاری گردشگران در استان یزد انجام شود.

ماندگاری گردشگران در یزد باید مورد توجه قرار گیرد، دعوت از سرمایه گذاران برای ورود به بازار گردشگری

به گزارش خبرنگاران، حسین اربابی معاون سرمایه گذاری، امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی در نشست با سرمایه گذاران بخش های مختلف استان یزد گفت: در یزد و اطراف آن اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است که می تواند تاثیر بسزایی در رونق گردشگری این استان داشته باشد.

او شرح داد: در حال حاضر شاهد هستیم که توزیع متوازن گردشگران در یزد شکل گرفته است و باید با اجرای برنامه ها و رویدادهای متنوع، ماندگاری گردشگران در استان و شهرهای مختلف را افزایش دهیم.

اربابی با دعوت از سرمایه گذاران سایر بخش ها برای ورود به بازار گردشگری افزود: امروز گردشگری در کشور ما جایگاه خوب و مناسبی دارد و رونق این صنعت محسوس است، بخش خصوصی می تواند با استفاده از ظرفیت های موجود، نقش خود را در معرفی زیبایی های ایران و رونق صنعت گردشگری کشور ایفا کند.

معاون سرمایه گذاری، امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی افزود: برگزاری رویدادهای خوب و کم هزینه و استمرار برگزاری این رویدادها در ماندگاری گردشگران نقش بسیار زیادی دارد و با توجه به امکانات محدود اداره کل میراث فرهنگی استان ها، بخش خصوصی می تواند وارد این بخش شود.

او افزود: ارتقای کیفیت خدمات و تدوین استانداردهایی برای پذیرایی از گردشگران هم باید مورد توجه قرار گیرد، چراکه گردشگران پس از روبرو با رفتار و خدمات غیراستاندارد، از پیشنهاد دادن مقصد سفر خود به دیگران اجتناب می کنند.

اربابی یادآور شد: شهر یزد، شهر قصه ها و روایت ها است، باید از تمام فرصت ها و مزیت های موجود برای معرفی این شهر دنیای به گردشگران تمام دنیا استفاده کنیم.

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: میراث آریا
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2416

به "ماندگاری گردشگران در یزد باید مورد توجه قرار گیرد، دعوت از سرمایه گذاران برای ورود به بازار گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماندگاری گردشگران در یزد باید مورد توجه قرار گیرد، دعوت از سرمایه گذاران برای ورود به بازار گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید