محمدرضا داورزنی:وزارت ورزش وجوانان در حمایت از سیل زده ها از هیچ تلاشی دریغ نمی کند

به گزارش راه ساری، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش مثل همیشه در کنار مردمی است که همیشه همراه و مشوق آنها بوده اند و باید در کنار هم کمک رسان مردم سیل زده کشورمان باشیم.

محمدرضا داورزنی:وزارت ورزش وجوانان در حمایت از سیل زده ها از هیچ تلاشی دریغ نمی کند

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مورد اقدامات اجرا شده برای کمک به سیل زدگان نقاط مختلف کشور گفت: از لحظات اولیه این حادثه ها برای هموطنان در گلستان، مازندران، فارس و دیگر نقاط سیل زده، تعداد زیادی از مربیان و ورزشکاران به صورت خودجوش به مناطق سیل زده رفته و در کنار سایر نیروهای امدادی و هلال احمر برای کمک به مردم حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: با دستور مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در وزارتخانه ستادی تشکیل شد و فدراسیون ها کمک ها نقدی خود را به شماره حساب سازمان هلال احمر واریز کردند. جامعه ورزش مثل همیشه در کنار مردمی است که همیشه همراه و مشوق آنها بوده اند و باید در کنار هم کمک رسان مردم سیل زده کشورمان باشیم.

داورزنی گفت: با تاکید وزیر ورزش تمامی اماکن ورزشی در گلستان، شیراز و دیگر شهرهای سیل زده برای اسکان آسوده تر در اختیار مردم نهاده شد تا از شرایط دشواری که به خاطر حوادث غیرمترقبه رخ داده بود، فاصله بگیرند. قهرمانان و تعدادی از مسئولان فدراسیون ها هم در محل حادثه حضور پیدا کردند و حمایت های خود را انجام دادند تا روحیه مردم بهتر از گذشته گردد.

او گفت: همدلی و همراهی مسئولان، ورزشکاران و همه مردم نکته امیدوار کننده ای است و نشان می دهد تحت هر شرایطی، یکپارچگی و اتحاد مردم بیشتر از گذشته می گردد و باید قدردان زحمات آنها باشیم.

داورزنی در سرانجام گفت: وزارت ورزش و جوانان در حمایت از سیل زده ها از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. همدلی میان مسئولان، ورزشکاران و مردم موج می زند و این موضوع را تحت هر شرایطی باید به فال نیک گرفت.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2027

به "محمدرضا داورزنی:وزارت ورزش وجوانان در حمایت از سیل زده ها از هیچ تلاشی دریغ نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدرضا داورزنی:وزارت ورزش وجوانان در حمایت از سیل زده ها از هیچ تلاشی دریغ نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید