مرزبان: با پول مردم مسجد سلیمان درتهران برج می سازند

به گزارش راه ساری، علیرضا مرزبان، سرمربی نفت مسجد سلیمان بعد از تساوی مقابل پرسپولیس پرده از مسائل فراوان درشهر مسجد سلیمان و بی توجهی ها برداشت.

مرزبان: با پول مردم مسجد سلیمان درتهران برج می سازند

علیرضا مرزبان سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت:درباره بازی باید بگویم که قوی بازی کردیم. پرسپولیس حتی یک شانس هم نداشت. خوشحالم که بازی را اینگونه اداره کردیم. باید در این بازی گل می زدیم. ما باید در این بازی گل می زدیم. من حس می کنم که در آن صحنه پنالتی رخ می داد اما باید موضوعی را مطرح کنم و آن اینکه بعضی ها می خواستند تا ما امروز ببازیم تا مربی خودشان را بیاورند. آنها می خواستند به هدف خودشان برسند. از روز اول ما را تهدید کردند که یاری نمی کنیم و در این چند روز هم در اهواز جلسه می گذاشتند تا مربی خودشان را بیاورند. آنها به دنبال دسیسه و توطئه هستند تا تیم ما را زمین بگذارند و شاید تنها کسانی که در این شرایط از ما حمایت کردند آقای نصریان دوست مدیرعامل باشگاه و اعضای هیأت مدیره بودند اما صدای آنها به جایی نمی رسد و با دست خالی نمی توانند کاری انجام بدهند. ما فقط در این مدت از آنها دروغ های بزرگ دیدیم چطور می گردد مملکتی که با نفت و گاز این شهر اداره می گردد سودش به مردم همین شهر نمی رسد؟ مرزبان با گلایه از بعضی رفتارها ادامه داد: از پول و نفت و گاز این شهر به بعضی باشگاه ها یاری های میلیاردی می گردد اما برای اینجا سخت است که یک جاده بسازند. برای آنها سخت است که کیفیت زندگی مردم را بالا ببرند. آنها خیانت بزرگی به مردم مسجدسلیمان می نمایند. چند ماه است که هیچ پرداختی به بازیکنان نداشته ایم و من از جیبم خرج می کنم و حتی افراد دیگر هم از جیب خودشان هزینه می نمایند ما به دلیل اینکه 8 میلیون تومان پول نداشتیم تا خروج از استان بازیکنانمان را بگیریم نتوانستیم از او استفاده کنیم و این یک تراژدی بزرگ است. کسانی که اهل مسجدسلیمان هستند تیشه به ریشه این تیم می زنند. حتی می خواستم از جیب خودم این پول را بپردازم اما این اجازه به من داده نشد. واقعیت کار ما در این باشگاه این است.

مرزبان درادامه حرف هایش می گوید: پیامکی برای آنها می فرستم و به آنها می گویم که اگر مشکل من هستم و اگر من بروم پول به تیم می دهید مرد باشید و این را بگویید. مرد باشید و جلو بیاید چون من می روم اما به مردم اینجا خیانت نکنید و فردا نگویید که کارها را انجام دادیم. چرا که ما جز دروغ از شما چیزی ندیدم. بازیکنان جدید ما یک ریال هم نگرفته اند و من دو کارت بانکی خودم را به بازیکنان دادم تا آن را خرج نمایند. ما حتی پول خرید تجهیزات پزشکی نداریم و باید یک بار برای همواره این مسائل حل گردد. می گویند بر طبق قانون 53 به ما یاری نمی گردد اما وزیر باید این قانون را آنالیز کند که چطور می گردد باشگاه های دیگر پول میلیاردی بگیرند اما نتوانیم به بازیکنان مان پول بدهیم چطور یک باشگاه 350 هزار دلار به بازیکنش می دهد اما ما کل هزینه هایمان تا اینجا 350 هزار دلار نشده است. ما به همه جا بدهکار هستیم. ما به شرکت های هواپیمایی و هتل ها بدهی داریم. بازیکنان از سال های قبل طلب دارند و الان پول شان را می خواهند ما حتی حق آغاز لیگ را نداشتیم. از طرف دیگر تا 10 روز آینده موعد پاس شدن چک های بازیکنان است. این در حالی است که اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه از زندگی خودشان زده اند. اما کسانی که فکر می نمایند با سیاستی که دارند می توانند تیم را سقوط دهند اشتباه می نمایند.

مرزبان حرف هایش را با این جملات تمام کرد: من به آنها پیامک می دهم و می گویم که تا وقتی که من هستم کسی نمی تواند باعث سقوط این تیم گردد و این تیم سقوط نخواهد کرد. اجازه سیاسی کاری به آقایان نمی دهم. چون نباید به مردم خیانت کرد. آنهایی که اسم خودشان را مردم مسجدسلیمان می گذارند خائنان بزرگ هستند. مردم باید همه چیز را بدانند. من دیگر رویم نمی گردد در چشم بازیکنان نگاه کنم. چون آنها را من به این تیم آوردم اما در این دو ماه به خوابگاهی رفتند که از شرایط انسانی دور است و یک ریال به آنها ندادیم. ما اینجا زمین تمرین نداریم و در این زمین هم بازی می کنیم و هم تمرین انجام می دهیم. ما تیم پایه نداریم و مردم باید بدانند که اینجا مسائل زیادی داریم. مردم اینجا به نوازش احتیاج دارند نه اینکه پول آنها را از اینجا ببرند و در شمال تهران با آن برج بسازند. شاید بعضی از آنها دوست دارند که این تیم در لیگ دسته اول باشد تا آنها کارشان را راحت تر انجام دهند اما من حتی اگر لازم باشد از زندگی ام برای این تیم خرج می کنم و اجازه نمی دهم که تیم سقوط کند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1469

به "مرزبان: با پول مردم مسجد سلیمان درتهران برج می سازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرزبان: با پول مردم مسجد سلیمان درتهران برج می سازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید